+ Yorum Gönder
GSM Programları ve Araçlar ve Telefon Özellikleri Forumunda En Ucuz tabletler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  En Ucuz tabletler
  En Ucuz tabletler Listesi

  Arkadaşlar lütfen bana en ucuz tabletler listesini yazabilir misiniz?

  Tabletlerde ekran kalitesi vazgeçilmez diyorsanız, işte mutlaka dikkate almanız gereken 5 model!

  Apple iPad (iPad 3): Apple’ın Retina lı yeni iPad’i 2048×1536 çözünürlüğüne çıkıyor. Yeni iPad’in ekranı aynı zamanda en parlak tablet ekranlarından bir tanesi.

  Samsung Galaxy Tab 7.7: Daha taşınabilir bir seçenek olan Galaxy Tab 7.7, 7.7 inç’lik tasarımına 1280×800 çözünürlüğü sığdırmayı başarıyor. Ekranın en etkileyici yönü, inanılmaz koyu siyah renkler sunan Super AMOLED ekran teknolojisi.

  Samsung Galaxy Tab 10.1: İnceliği ve hafifliğiyle etkileyen tablet, harika bakış açıları ve iyi parlaklık sunan Super PLS tabanlı ekrana sahip olan çok az tabletten bir tanesi.

  Samsung Galaxy Tab 8.9: Galaxy Tab’ler arasında taşınabilirlik, tasarım ve piksel yoğunluğu bakımından bize en uygun görüneni Galaxy Tab 8.9 oldu.

  Asus Eee Pad Transformer Prime: Bizi tasarımıyla etkilemeyi başaran tablet, Tegra 3 ile çalışıyor ve Super IPS modu ekran parlaklığını ve kontrastını üst seviyelere çıkarıyor. Sıraladığımız tabletler arasında Android 4.0 ile çalışan tek tablet de, Asus Transformer Prime.
 2. Fatma
  Administrator

  Nerdeyse tüm teknoloji firmaları tablet üretiyor. Her bütçeye her yaş grubuna göre tablet seçeneği var. Fiyatlarıda özeliklerine göre değişiyor.
+ Yorum Gönder