+ Yorum Gönder
GSM Programları ve Araçlar ve Telefon Özellikleri Forumunda Android İşletim Sistemli Telefonların Fiyatları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. GÜLNUR
  Devamlı Üye

  Android İşletim Sistemli Telefonların Fiyatları
  Android İşletim Sistemli Telefonların Fiyatları nedir

  Arkadaşlar lütfen bana Android işletim sistemli telefonların fiyatları ile ilgili bilgi verir misiniz?

  Sony Ericsson Xperia Arc.png

  Sony Ericsson Xperia Arc
  Xperia serisinin Mobile Bravia Engine özelliğine sahip ülkemizdeki ilk modeli Xperia Arc oldu. Mobile Bravia Engine teknolojisi aslında Sony televizyonlardan akıllı telefonlara geldi.

  Daha keskin, canlı ve net görüntüler elde edilmesini sağlıyor. 480 x 854 piksel 4.2 inç LED kapasitif ekran, Dokunmatik kontrol paneli, Android 2.3, Mobile Bravia Engine teknolojisi,

  Exmor R CMOS 8MP 720p kamera, 512MB RAM, 320MB www.alasayvan.net dahili hafıza,

  1GHz Qualcomm MSM8255 Snapdragon CPU + Adreno 205 GPU, DLNA ve HDMI ile görüntüleri hem kablolu hem kablosuz aktarabilme özellikleri ile listemizin en göz alıcı modeli olmayı başarıyor.

  Model Turkcell bayilerinde KDV dahil 527€ fiyatıyla satışa sunuldu.

  Bunların İçinden Hangisini Alırdınız Sorusuna İse Performans Kullanış www.alasayvan.net Özellik Kalite Dayanıklılık bakımından Biz Samsung Galaxy S2 diyoruz .
 2. Fatma
  Administrator

  Linux tabanlı bir işletim sistemi olan android telefonların en çok aranan özelliğidir. Ayrıca android sistemi destekli telefonlarda, telefonunuzu istediğiniz gibi özeleştirebilirsiniz.
+ Yorum Gönder