+ Yorum Gönder
GSM Programları ve Araçlar ve Telefon Özellikleri Forumunda LG Optimus G Halefi Teknik Özellikleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  LG Optimus G Halefi Teknik Özellikleri
  LG Optimus G Halefi Teknik Özellikleri nelerdir

  Arkadaşlar hemen bana LG Optimus G halefi teknik özellikleri hakkında bilgi verir misiniz?
 2. FERAY
  Devamlı Üye

  LG Optimus G Halefi Teknik Özellikler nelerdir?

  LG yeni G serisi akıllı telefonları için Qualcomm ile anlaştığını açıkladı. LG’nin yeni halefi LG Optimus G, Qualcomm’un Snapdragon 800 işlemcisini kullanacak.

  LG Optimus G Halefi.jpg


  LG, Snapdragon 800ü Snapdragon S4 Pro ile karşılaştırdığımızda, %75 daha fazla performans sunacağını belirtiyor. Adreno 330 GPU’nun bir önceki Adreno 320e göre iki kat daha fazla performans sunacağını da öğrendik. Daha önce cevapsız kalan bir diğer soruyu da cevaplayalım. Qualcomm’un yeni Snapdragon 800ü dört çekirdekli bir Krait 400 CPU olacak. Aynı zamanda Adreno 330 GPU da işlemcinin gücüne güç katacak.

  Maalesef LG, yeni halefi Optimus G hakkında daha fazla teknik detay vermedi. Fakat önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi elde edeceğimizi umuyoruz. Ayrıca Qualcomm yaptığı bir açıklamada Snapdragon 800 işlemcilerini 2013ün ilk yarısında piyasaya süreceği konusunda söz vermişti. Son iki hafta içerisinde yapılan duyurular ise Qualcomm’un bu sözü yerine getireceğini işaret ediyor.

+ Yorum Gönder