+ Yorum Gönder
GSM Programları ve Araçlar ve Telefon Özellikleri Forumunda Nokia Lumia 625 Özellikleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Zeyneb
  Bayan Üye

  Nokia Lumia 625 Özellikleri
  Nokia Lumia 625
  Arkadaşlar merhaba sizlerden ricam bana Nokia Lumia 625 telefonu hakkında bilgi verir misiniz?

  Nokia Lumia 625 marka telefonun niteliklerine göz atacak olursak, 4.7 inçlik IPS LCD ekran (800×480 piksel), 1.2 GHz çift çekirdekli yazılıma sahip. Nokia Lumia 625, geniş 4.7 inçlik sensitif LCD ekranı, 5 değişik renkten oluşan değişebilen dış kapakları ve LTE – 4G internet erişimi ve Canlı Kutucuklar ile büyük kesimlere özelleştirilebilir bir akıllı telefon tecrübesi şansı sunuyor. Nokia 625 telefonunun içerdiği Akıllı Çekim özelliği sayesinde tek bir dokunuş ile birden çok fotoğraf çekebilir, fotoğraflarınızda arzu ettiğiniz değişimleri uygulayabilirsiniz. Sinemagraf uygulaması ile, saniyede 15 kare fotoğraf çekebilir, fotoğraflarınıza canlı bir animasyon efekti oluşturabilirsiniz. Nokia Music ile beraberinde gelen Mix Radio servisi 12 milyona erişen şarkı arasından yapılan listeleri herhangi bir kayıt veya abonelik yapma şartı olmadan reklamsız bir şekilde dinleme ve internete bağlanmadan indirme şansı tanıyor

  Nokia Lumia 625 telefonu turuncu, sarı, parlak yeşil, siyah ve beyaz kapaklarıyla isteğinize göre özelleştirebilir, arzu ettiğiniz zaman farklı bir renkte kapakla değiştirebilirsiniz. Dev ekranı ve çok hızlı bağlantısıyla Nokia Lumia 625, HERE sayesinde bedava harita navigasyon uygulamasını en ayrıntılı haritalar, konumlar, sokak sokak navigasyon ve toplu taşıma verileriyle kullanımınıza getiriyor.
 2. Betul
  Devamlı Üye

  Nokia Lumia markalı telefonun ince ve zarif bir şekli vardır. Bu Nokia lumia 625 telefonu 4,7 inçlik ve büyük ekrana sahiptir. Ayrıca 4G bağlantısıyla daha yüksek bir hıza sahiptir.
+ Yorum Gönder