+ Yorum Gönder
GSM Programları ve Araçlar ve Telefon Özellikleri Forumunda 4G neyi değiştirecek Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Fatma
  Administrator

  4G neyi değiştirecek
  4G neyi değiştirecek


  4G neyi değiştirecek.jpg


  4G ile mobil internet kullanıcıları kişisel cihazlarından istediği her yerde, istediği zaman, istediği içeriğe ulaşabilecek. Üstelik bunu son derece hızlı bir bağlantıyla gerçekleştirecek.
  Ayrıca kullanıcılar, daha fazla data paylaşım istiyorlar. Bugüne kadar ses ağırlıklı olan kullanıcı trafiği profili 2015 ve sonrasında data transferi ağırlıklı olacak. Buna bağlı olarak daha fazla geniş banda ihtiyaç duyulacak.
  LTE’ye yol gösteren temel unsurları ağ kapasitesi, performans yönetimi ve verimlilik olarak sıralayan GSA Başkanı Alan Hadden, yeni ürün ve hizmetlerin gelişiminin operatörler için gelir artışı anlamına da geldiğini söyledi. Hadden, “Bu yeni teknoloji, operatörlere 2015 yılında 200 milyar dolardan fazla ek gelir sağlayacak” dedi.
  LTE’nin geleceğin mobil veri talebini desteklemesine olanak sağladığını kaydeden Alan Hadden, “LTE mobil veriler için daha fazla destek sağlayabilecek bir teknoloji. Daha hızlı uplink, daha düşük gecikme süresi ve yeni video tabanlı hizmetlerin bazıları sadece LTE kullanımı ile mümkün olabilecek” dedi. 2. Acil

  4G neyi değiştirecek isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder