+ Yorum Gönder
Tuning ve Modifiye ve Trafik ve Çevre Forumunda Trafik İşaretleri ve Anlamları, Trafik İşaretlerinin Önemi Nedir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Trafik İşaretleri ve Anlamları, Trafik İşaretlerinin Önemi Nedir
  trafik işaretlerine tam olarak uyulması gerekmektedir günümüzde yılda belki yüzlerce kişi trafik kazalarından hayatlarını kaybetmektedirler bunun tek sebebi bilinçsiz davranmak diye düşünüyorum.

  Trafik İşaretleri karayollarının bulvar,cadde ve sokaklarda uyarı amaçlı konulan önlem levhalarıdır.Trafik işaretlerine uyulması ,trafik akışının güvenli bir şekilde akması ve yaralanma, can ve mal kaybının azalması açısından çok önemlidir. Ülkemizde ve dünyada bu kurallara uyulmaması can ve mal kaybının artmasında bir çok ocağın sönmesine neden olmaktadır. Ülkemizde iyi bilinen bir slogan ile yazımıza nokta koyuyoruz.

  ” Trafik Kurallarına Uyalım Uymayanları Uyaralım” 2. Hakim
  Devamlı Üye

  trafik işaretleri birden çoktur ve her birinin farklı bir anlamı vardır örnek verecek olursak hız işareti dur işareti dönüş işareti ve daha bir çok işaret.
 3. Abdulnasır
  Devamlı Üye
  trafik işaretlerinin farklı görevi vardır.bunlara uyarsak kazaların önüne geçilmiş olur.trafik işaretlerine uyarsak düzeli bir şekilde seyhatimizi gerçekleştirebiliriz.trafik işaretleri nereye bakarsak bakalım vardır ama önemli olan bunlara uymak ve uymayanları uyarmaktır. geleceğimizi riske atmamak için trafik işaretlerine uyalım.
+ Yorum Gönder


trafik işaretlerinin önemi ve anlamları,  trafik işaretlerinin anlamları ve önemi,  trafik işaretlerinin anlamı ve önemi,  en önemli trafik işaretleri ve anlamları,  trafik işaretlerinin anlam ve önemi,  trafik işaretlerinin önemi