+ Yorum Gönder
Tuning ve Modifiye ve Trafik ve Çevre Forumunda Çevre Hakkında Bilgiler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ebubekir Abdullah
  Devamlı Üye

  Çevre Hakkında Bilgiler
  Çevre ile ilgili bilgi


  Çevre insanların ve diğer canlıların yaşamları boyunca ilişkilerini sürdürdükleri ve karşılıklı olarak etkileşim içinde bulundukları, fiziki, biyolojik, sosyal, ekonomik ve kültürel ortam ve içinde yaşadığımız doğal ortamdır.

  Yani kısaca canlı varlıkları etkileyen dış tesirlerin tümüne çevre denir. Çevre geleceğimiz icin çok önemli katkılarda bulunur. Eğer çevremizi kontrol altında tutamazsak, bu bizim için ilerde pişman olunacak bir duruma gelir.

  Yaşam ve çevre birbirlerine bağlı iki önemli unsurdur.

  İnsan yaşamı ve doğal yaşam çeşitli dengeler üzerine kurulmuştur. İnsanın çevreyle oluşturduğu ilişki en büyük dengelerden biridir. Bu sistemler arasındaki ilişkiler çoğunlukla kişiler tarafından fark edilmeyecek kadar uzun ilişki halkalarıyla birbirine bağlı ve uzun süreli olabilmektedir.

  Bu doğal sistemlere dışarıdan gelebilecek etkiler sonucu doğal dengeyi oluşturan zincirin halkalarında meydana gelen kopmalar zincirin tamamını etkileyerek bu dengenin olumsuz yönde etkilenmesine neden olacaktır. 2. Esma Şeker
  Görevli Bayan

  Cevre sürekli bulunduğumuz bir ortamdır. Sürekli bulunduğumuz ortamları temiz tutmamız gerekmektedir. Gelecekte pişman olmamak için buna önem vermemiz lazım.
 3. Abdulnasır
  Devamlı Üye
  çevreye önem vermeyen kendisinede önem vermez.gelecek nesil için çevremizi temiz tutalım.doğal güzellikleri koruyup kolluyalım.sağlığımız ve geleceğimiz için çevre vazgeçilmez bir ortamdır.
 4. Ziyaretçi
  Çevreye gözümüz gibi bakmalıyız

+ Yorum Gönder


çevre hakkında bilgi,  çevre ile ilgili bilgiler,  çevre ile ilgili bilgi,  çevre hakkında bilgiler,  çevreyle ilgili bilgiler,  çevremiz hakkında bilgi