+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Tüketici Hakları Forumunda İstanbul tüketici hakları numarası Konusunu Okuyorsunuz..
 1. IŞILAY
  Devamlı Üye

  İstanbul tüketici hakları numarası
  İstanbul Tüketici Hakları Hakkında Bilgi

  ŞİKAYETLERİNİZ İÇİN E-TÜKETİCİ PROJESİ Değerli Tüketiciler; Bu sayfa sizlerden gelen şikayetlerin hızlı ve pratik olarak yanıtlanması amacıyla hazırlanmıştır. Şikayet formunu eksiksiz olarak doldurduğunuz takdirde size bir Şikayet Numarası ve Şifre verilecektir. Bu numarayı ve şifreyi unutmayın. "Şikayet Takip Sayfası" bölümüne verilen numara ve şifre ile giriş yaparak şikayetinizle ilgili her türlü veriye ulaşabilecek ayrıca çözüm yolları hakkında bilgi alabileceksiniz. Şikayet Numaranızı ve Şifrenizi unuttuğunuz takdirde tuketici@tuketicimerkezi.org adresine mail atarak yardım isteyebilirsiniz. Türkiye'de bulunan Sivil Toplum Örgütleri arasında bir ilk olma özelliği taşıyan bu sistemi tüketicilere kazandıran Ahmet SAVAŞ'a teşekkürlerimizi sunarız.
  Şikayet Formu
  İçin Tıklayınız
  Şikayet Takip
  Sayfası İçin
  Tıklayın.Formu doldururken lütfen eksiksiz olmasına dikkat edin. Sorun ile karşılaştığınız takdirde tuketici@tuketicimerkezi.org adresine mail atabilirsiniz. 2. Hakim
  Devamlı Üye

  istanbul tüketici hakları diye bir şeyin olmaması lazım bütün tüketici hakları ne ise istanbul tüketicilerinin de hakları aynı olması gerekmektedir.
+ Yorum Gönder


tüketici hakları numarası istanbul