+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Tüketici Hakları Forumunda Şikayetleriniz için e-tüketici projesi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Şikayetleriniz için e-tüketici projesi
  Şikayetleriniz İçin E-Tüketici Projesi Hakkında Bilgi

  ŞİKAYETLERİNİZ İÇİN E-TÜKETİCİ PROJESİ Değerli Tüketiciler; Bu sayfa sizlerden gelen şikayetlerin hızlı ve pratik olarak yanıtlanması amacıyla hazırlanmıştır. Şikayet formunu eksiksiz olarak doldurduğunuz takdirde size bir Şikayet Numarası ve Şifre verilecektir. Bu numarayı ve şifreyi unutmayın. "Şikayet Takip Sayfası" bölümüne verilen numara ve şifre ile giriş yaparak şikayetinizle ilgili her türlü veriye ulaşabilecek ayrıca çözüm yolları hakkında bilgi alabileceksiniz. Şikayet Numaranızı ve Şifrenizi unuttuğunuz takdirde tuketici@tuketicimerkezi.org adresine mail atarak yardım isteyebilirsiniz. Türkiye'de bulunan Sivil Toplum Örgütleri arasında bir ilk olma özelliği taşıyan bu sistemi tüketicilere kazandıran Ahmet SAVAŞ'a teşekkürlerimizi sunarız.
  Şikayet Formu
  İçin Tıklayınız
  Şikayet Takip
  Sayfası İçin
  Tıklayın.Formu doldururken lütfen eksiksiz olmasına dikkat edin. Sorun ile karşılaştığınız takdirde tuketici@tuketicimerkezi.org adresine mail atabilirsiniz. 2. beyaz.
  Yeni Üye

  5845nfı 31 01 2009 tarihinde alındı 08 09 tarihinde arızalandı 21 07 2011 tarihinde tekrarlandı yenisini talepettik kabul etmiyorlar marka arçelik gereğin yapılmasını talep ediyorum.
 3. Ziyaretçi
  vatan caddesi merkez yeraltı çarşısının üst katının yanı saygın ayakkabı giyim konf.deri tekstil san. atatürk mah. no:6/3 SİNCAN/ANKARA aldığım ayakkabı ayağımı sıkıyordu götürdüm hallederiz diye kalıba soktular. 1 hafta sonra geri aldım memnun kalmadım bu olay 3 kere tekrarlandı gitti geldi. hiçbir sonuç yok tekrar götürdüm değiştirmelerini rica ettim. almadılar ve ben ayakkabıları bıraktım orda çöpe attılar ayakkabıları şuana kadar böyle bir durumla karşı karşıya gelmemiştim. gereğin yapılmasını talep ediyorum !
 4. Ziyaretçi
  adnan oktar nasıl bi insan hem din hakkında konusuyo hemde acık sacık kadınları cıkarıyo

 5. Ziyaretçi
  Telefonumu 10 ay önce aldım 2 yil garantili ama düştü cami kırıldı ve ben garantisinin yararlanamiyorum kullanıcı hatasiymis

+ Yorum Gönder


e tüketici projesi