+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123457 ... SonuncuSonuncu
Hayat Ve Yaşam ve Tüketici Hakları Forumunda Rtük şikayet hattı telefon no ALO RTÜK ŞİKAYET HATTI Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Cizgi film denetlenmesi

  Cocuk tv kanallarimda toplimun yapisini bozan ve cocuklarin psikolojisini etkileyen cizgi filmler gosterilmektrdir.ornek stellina minika go kanali
  Cizgi film denetlenmesi frmacil sayfa 2iki Cizgi film denetlenmesi

 2. Ziyaretçi
  Merhaba show TVde ezgi sertelin sunduğu yemek programında çok rahatsızım!kadın çok laubali ve de yemekleri öyle abartma abartma yemesi hiç hoş değil alan var alamayan var ! Lütfen ilgilenen!!!
 3. Ziyaretçi
  Kanal D de yayınlanan arka sokaklar adlı dizinin 17 10 2014 de yayınlanan bölümünde Menzil cemaati ile ilgili Pkk ya yardım ediyor izlenimi yaratılmaya çalışılıyor bundan rahatsız oldum sizden ricam bununla ilgilenmeniz.
 4. Ziyaretçi
  at.v kertenkele dizisi kutsal degerlerimize hakeret edilmekte yayından kaldırılmasını ve ceza verilmesini rica ediyorum

 5. Ziyaretçi
  Star'da yayınlanan okan Bayülgen in programını.. seviyesiz ve saçma sapan espiri yaptığını sanan hallerinden hiç hoşlanmıyorum. ..el alemle dalga geçecegine kendi Robinson Cruze tipine acil bı yardım almalısın..sen Bülent Ersoy'un çakması bile olamazsınbanyo yapta beynine su gıtsın bıraz gercekten berbatsın okan Bayülgen. ..

 6. Ziyaretçi
  Ya kardeşim sizin colugunuz cocugunuz yokmu şu butarz benim yarışmayı izlemiyorumunuz kaldırın şunu

 7. Ziyaretçi
  Show tv insanlara hakaret iceren alt yazilari basliklari kesin artik.. İnsanlari düsürmekte onlara hakaret etmekte üzerine yok.. Bu tarz benim yarismasi tarz yarismasi dedikodu insanlari agsalamak icin devam ediyor sadeceee

 8. Ziyaretçi
  "Bu Tarz Benim" Programme her gecen gün dahada Sidetlesiyor lütfen yayindan Kaldirin bütün yarismacilar birbirine giriyor ve Jüriler Bide sunucu "Kah Kahyla" Boguyorlar, Gülerek izliyorlar! Ve ordaki herkes hic bir Tarzi Yok , en Son NUR BOZAR dayan madi ve giti cok iyi etti, cünkü ben bile ordaki yilanlara dayanmazdim , madem JÜRI koyucaksniz ozaman iyi JÜRILERI de koydun ve güzel bir yarisma Olsun Bu bir stil yarismasi Degil resmen ihtilafli !!!!

 9. Ziyaretçi
  Bu tarz benim programin yayindan kaldirilamasini istiyorum..genclere kötü örnek oluyor!!

 10. Ziyaretçi
  Radyo fenomenın saçma reklamlarından gına geldı açıl kapatılmasını rıca edıyorum

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123457 ... SonuncuSonuncu


rtük telefon,  Rtük tel,  rtük numarasi,  rtük telefon numarası,  rtük şikayet hattı,  rtük tel no