+ Yorum Gönder
28. Sayfa BirinciBirinci ... 2325262728
Hayat Ve Yaşam ve Tüketici Hakları Forumunda Rtük şikayet hattı telefon no ALO RTÜK ŞİKAYET HATTI Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi
  ısmım hakan yılmaz bugun atv evlılık poragramlarına katılan bır gurup gordum kendım garsonum devamlı calıstım cafeye gelıp gıderler ve bugun sordum abı dedım bu evlılık poragramları gercekmı ve bana sunu soledıler kardesım bole seylere ıtıbar etmeyın bızım otelımız masraflarımız kanala aıt ayrıyetten haftalık 750 tl para verıyorlar su adaya talıp cıcaksın dıyorlar cıkıyorum kavga edıceksın dıyorlar edıyorum oaraya katılan herkes haclık anlamında maas alıyorum kımı haftalık kımı aylık zaten tum halkımızın hepsı bılıyor ınandırıcı olmadını ve ben burdanrutuk baskanına soluyorum türk insanı aptalmı ben aptalmıyım bu ızdıvac poragramlarını hıcmı gormuyor neler neler donuyor savcılıa suc duyurunda bulundum boyle poragramların hepsı kapatılsın yada engellı kardeslerımız var abılerımız ablalarımız onları bır araya getırıp gercek yapsın biz aptal deılız ınsanları kandırmayı bıraksınlar artık rutuk baskanı uyuyormu gormuyormu bu adam

 2. Ziyaretçi
  Lütfen şu türk sinemasi kanallarindan gereksiz aldatıcı satış programlarini kaldırın yeter artık onları izlemek istemiyoruz doğru düzgün flmler verilsin bu nasıl bir sorumsuzluk insanlari kandirmalarina nasıl izin veriyorsunuz.

 3. Ziyaretçi
  Rutuk yetkilileri bizim vergilermizle maaş alıyorsunuz. Türk halkını enayi yerine koyarak reklam yapan özel tv de verilen ürün satışları yapmak için çok basit sorular sorarak kendi çalışan sorulara yanlış cevap vererek Türk halkıyla alay ediyorlar bu tür tvlerin yayınlarının kaldırılması için siz yetkilileri göreve davet ediyorum.
  Selamlar

 4. Ziyaretçi
  Sayın Rtük bugün kanal d magazinde Kerimcan durmaz denilen şahıs ile yapılan röportajı esefle kınıyorum.bu tip insanlar genç neslimize olumsuz örnek teşkil ettiğini düşünüyorum Lütfen gereğinin yapılmasını arz ederim.

 5. Ziyaretçi
  Siz kanal 360 yetkilileri. Amerikan filmlerini izletmek nasıl vijdanınıza sığıyor aceba. Türkiyeye yapılan bu darbe ve iftiraya çanak tutanları nasıl hazmediyorsunuz.
  Kaldırın şu filmleri lütfen.

 6. Ziyaretçi
  minika çocuk kanalında yayınlanan Kamyon Kasabası adlı çizgi dizi çocuğumun psikolojisini çok kötü etkilemiş durumda LÜTFEN İLGİLENİNİZ.

 7. Ziyaretçi
  Adnan Oktar kim ki televizyon programı yapıyor(dini konuları ele alarak İslamiyet adı altında lütfen

 8. Ziyaretçi
  Turgy başbu sudugu yemek pragrami yayindan kalksin lutfen rica ediyorum

 9. Ziyaretçi
  Su star tvdeki varmisin yokmusun sacma ve cok sulu yayindan kaldirilmasini istiyorum

 10. Ziyaretçi
  Yön radiyoya yapılan haksız saldırıyı inanç ve basın özgürlüğünü nefretle kınıyorum radyomuzu kapatmayın

+ Yorum Gönder
28. Sayfa BirinciBirinci ... 2325262728


rtük telefon,  Rtük tel,  rtük numarasi,  rtük telefon numarası,  rtük şikayet hattı,  rtük tel no