+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Tüketici Hakları Forumunda RTÜK Şikayet Hattı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi
  ben kanal yedide yanınlanan kemal sunal flimleri show tvde yayınlanan cennet mahallesi ve kanal d deki akasya duragı hep bunlar yayınlanıyo bunların yayınlanmasını ıstemıyorum sabah aksam hep aynı seyler ilgilenmeniz için rica ediyorum.

 2. Ziyaretçi
  Lütfen şu vivident sakız reklamını kaldırın çok ahlaksızca, çocuklar her saniye öpüşme sahnesi ile karşılaşıyo!!

 3. Ziyaretçi
  Halkın can ve mal güvenliğini korurken kendi canını hiçe sayarak zor şartlarda görev yapan polisler hakkında halkı kışkırtarak halka karşı polisi düşman gösteren ve vatandaşın polise olan güvenini zedeleyici şekilde fox tv ana haber bültenini sunan fatih portakalın uyarılması konusunu bilgilerinize sunarım ALANUR

 4. Ziyaretçi
  Cok rica ediyorum vivident sakız reklamının yayini durdurulsun. Ben de çok ahlaksızca buluyorum. Gunun herhangi bir saatinde birdenbire karsimiza cikabiliyor. Cocuklarimiz bu cirkin öpüşme sahnelerini izlemek durumunda kaliyorlar. Birileri para kazanip milleti somurecek diye bu rezillige neden izin veriliyor?
  Tesekkurler.

  Aytekin

 5. Ziyaretçi
  30 eylül 2013 tarihinde saat 23.00da atv 'de karadayı dizisinde içki görüntüleri gösterilmiştir bunların cezalarının verilmesini talep ediyorum

 6. Ziyaretçi
  Gunesi beklerken dizisinin reklam surelerinin denetlenmesini istiyorum tesekkurler

 7. Ziyaretçi
  Ben öğretmenim ve bazı diziler tamamıyla olumsuz örneklerle dolu. Pis yedili dizisi mesala. Okul Müdürü bayan karakteri bazı öğretmenler öğrenci Böyle bir okul yok olamaz da zaten. Öğrenci karakterlerinin hepsi anormal. Bu bir dizi mi yoksa gençlik ahlakını erozyona ugratma çabası mı. Bu dizinin yayından kalkması gerekiyor. Teşekkür ederim.

 8. Ziyaretçi
  Pis yedili dizisinin yayından kalkmasını istiyorum.Ahlaka aykırı bir dizi.Saçma sapan karakterlerle dolu.Öğrencilerin hiçbirisi normal değil.Okul müdürü öğretmenler desen keza aynı anormaller.Yazanların öğretmenlerle bir problemi var sanırım.Öğretmenlik gibi bir mesleği öğretmenleri ne halde gösteriyorlar üstüne komik olduğunu düşünüyorlar.Bu bilinçsizliği izleyen öğrencilerin de normal olması beklenemez.Biz öğrencilere olumlu örnek olmak için elimizden geleni yaparken böyle şeylerin yayınlanması bütün emekleri boşa veriyor.Öğrencilerin dizide aşktan kavgadan derse vakitleri bile olmuyor.Bütün zamanları entrika ile geçmesine rağmen sonuçta taktir edilen öğrenci olarak gösteriliyor.Yazık ahlakı yok etmek için ancak bunlar yapılabilir.Aynı şekilde bebek işi dizisi de ahlak dışı sahneler içeriyor.Bebek işi olunca isim çocuklar da izliyor ve küçücük bebek sapık gibi konuşturuluyor.Ne yapılmak isteniyor cinsellik gibi gizli kalması gereken özel olan bir durumu ortada yaşanır hale mi getirmek isteniyor.Ya da ahlak gibi yüce bir kavramı ezerek ahlaksızlığı yüceltmek mi isteniyor.Ki bence amaç sadece bu.Sadece bu iki dizi de değil bir çok dizi sadece bunlar etrafında dönüyor. Rtük buna engel olmalı.Bu ve benzeri diziler yayından kaldırılmalı.Lütfen bu kadar istek varken bunları gözardı etmeyin.

 9. Ziyaretçi
  Vanish kosla reklamları akşam saatlerinde her kanalda üst üste yayınlanıyor bu reklam yüzünden televizyonu açmaya korkuyoruz bıktık artık ilgilenmenizi rica ediyorum.

 10. Ziyaretçi
  Babam sınifta kaldı.dizi cok guzel eğlenceli.çocuklar severek izliyor.fakat birde karar verseler.hangi saatte olacağına.karar verseler.suan başlamasi.gerekirken.fatih harbiye var .üstelik yenibolum bile değil.merak ediyorum.gece babam sınifta kaldıyi.kim izlicek.yarın iş günü.okul.cocuklar seyredcez diye ağlıyor.tabiiki anne olarak bunu izin veremem.sabah 7de uyaniyolar.daha uygun bir saat olursa memmun olucaz.

+ Yorum Gönder


rtük şikayet hattı,  rtük şikayet,  rtük şikayet et,  rtük şikayet hattı mail,  rtük şikayet etme,  rtük dizi şikayet etme