+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Tüketici Hakları Forumunda RTÜK Şikayet Hattı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi
  Kanal D de yayınlanan ben bilmem eşim bilir adlı proğramın tamamen siyonizm destekli olduğunu düşünüyorum türk milletinin neslini bozma amaçlı olduğu için proğramı kapatın yo yo kanal d kapatın oda yetmez en iyisi Aydın Doğanı ortadan kaldırın şimdi oldu.

 2. Ziyaretçi
  Lütfen ewleneceksen gel programını ya yayından kaldırın yada uyarı yapın orda kendi halinde 2 3 kişiyi reyting için şekilden şekilde sokuyolar.gercekten insanligimdan utanıyorum. Kendi halindeki insanlar es bulsa orda reyting için ewlendirilicekmi.yapmayin allahin aşkına böle olmamalı. Biraz sewiyee.LUTFEN

 3. Ziyaretçi
  acun ılıcalı'ya ait tv8'in diğer kanallardan bir ayrıcalığı mı var merak ettim. program aralarındaki reklam süreleri neredeyse yarım saati buluyor. örneğin; o ses türkiye, bu tarz benim (yeni adıyla işte bu benim stilim) gibi proramlarda reklam araları inanın programdan daha uzun. bu rezalete dur diyecek kimse yok mu?

 4. Ziyaretçi
  Igrenc reklamlardan bıktık artık hastalıklı el ayak agız dıs göstermelerınden bıktık ve tıksındık artık yemek yerken veya kücük cocuk ızlerken bu ıgrenc reklamlar cıkıyor bunları sıkayete gerek bıle yok bukadar ıgrenc bırsey yayınlanmasına nıye ızın verılıyor lütfen ılgılenırsenız sevınırım tesekkürler ve reklamlar cooook uzun zaten egıtıcı bır program yok

 5. Ziyaretçi
  Su tvlerdeki yok benim tarzim butarz benim gibi programlarin ksldirilmasini ve bu programlardaki seviyesiz konusmalara mudahale neden etmiyonuz ozwllikle genckizlarin vidi vidi birbirlerini assagilamasina artik dur deyiniz saygilarimla

 6. Ziyaretçi
  17.02.2015 tarihinde star tv de oynanan deniz yıldızı dizisinde gayri ahlaki ilişkiler konu edilip bu bölüm tecavüz kadına şiddet konusu içermektedir. Artık bu dizinin yayından kaldırılmasını istiyorum. evlilik programları bile daha yararlı.

 7. Ziyaretçi
  Show tv ve tv8 de yayinlanan bu tarz benim ve bu stil benimde genç kizlarin katakterlerini oynayarak terbiye sinirlarini zorlayan goruntuler ortaya cikariyorlar, genc nesillere terbiye sinirlarini aşmakla bir yere geleceklerini sanmalarini sagliyorlar. Horoz dovusturur gibi saliyorlar ortaya gelsin paralar. Kıyafetler ahlak sinirlarini zorlar duruma geldi.

 8. Ziyaretçi
  Lütfen şu kanal d'de olan şeref meselesi adlı diziyi yayından kaldırın.
  Nedeni; olumsuz örnek ve davranışlar, ayrıca Kerem Bursin'in hayranı olarak konuşuyorum. Kerem Bursin'in bir birinden farklı, yaş yaş hayranları var ve bu dizi küçük çocuklar için olumsuz örnek ve davranistir.

 9. Ziyaretçi
  ALLAHINIZI SEVERENIz SU İKİ DÜNYA ARASINDA DİZİSİNİ KALDIRin yeter bu kadar saçmalık dini oyuncak yaptılar

 10. Ziyaretçi
  m ert cezir dizisinin geçler üzerinde yanlış etkibıraktığına inanıyorum bunada benim gibi çoklarının katılıyor herseven sevgilisini alıp tatile çıksın örf adetlerimiz evlilik mesesemiz dikkate alınmasın heristiyen istediyini yapsın sokaklar piç kaynasın buna çanak tutanlar lütven uyanın görevinizi yapın dini duygular (alla-ha)cevabı düşünemiyorum.

+ Yorum Gönder


rtük şikayet hattı,  rtük şikayet,  rtük şikayet et,  rtük şikayet hattı mail,  rtük şikayet etme,  rtük dizi şikayet etme