+ Yorum Gönder
37. Sayfa BirinciBirinci ... 32343536373839 ... SonuncuSonuncu
Hayat Ve Yaşam ve Tüketici Hakları Forumunda RTÜK Şikayet Hattı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi
  Bu gün tesadüf üzre can erzincan diye bir tv kanalı izledim.Ve burda Türkiyede bir kıyım yapıldıgı ve benzeri iftiralar atılıyor.Anladıgım kadarıyla parelel yapı ve vatan hainleri burda buluşuyorlar.(yeni buluşma kanalları)
  Bunu size bildirmeyi bir vatandaşlık görevi olarak biliyorum.

  Saygılar

 2. Ziyaretçi
  Güneşin kızları dizisi son derece ahlak bozucu dizinin kaldırılması konusunda ne yapmam lazım. Çoğu özel kanal dizileri aynı.

 3. Ziyaretçi
  Atv fox tv yayinlarindaki evlenme proglarinfa yasanan rezalet dolu davranislardan biktik

 4. Ziyaretçi
  Bugün ben sizi sikayet ediyorum dirilis ertuğrul dizisine ceza verdiğinizi duydum çok üzüldüm çünkü bu haksızlık ilk defa güzel düzgün bişeyler yapmaya çalışan bir dizi bizim örf ve adetimize uygun tarihimizi ilk defa bu kadar güzel anlatan bir diziye bu yapılamaz üstelik bu kadar ahlaksız dizilerin olduğu kanallarda onlara ceza vermeniz gerekirken..ne bizim kültürümüzle ne örf ve adetimizle bağdaşmayan diziler varken neden diriliş ertuğrul dizisi ve biz bu diziyi sevenler olarak bu cezanin iptal edilmesini istiyoruz.. bir milletin vatani olmasi çok önemli birsey hele ki Türk milleti için ama bunu siz anlar mısınız bilmiyorum INSALLAH bir gün anlamanız dileğiyle..

 5. Ziyaretçi
  Eşkıya dünya ya hükümdar olmaz dizisi kötü örnek oluşturuyor Bu dizinin yayın dan kalkmasını istiyorum

 6. Ziyaretçi
  Star Tv de yayınlanan BİĞ BROTHER yarışmasının toplumun kültür yapısını ve ahlakını bozduğunu düşünüyor,yayından en kısa sürede kaldırılmasını talep ediyorum.

 7. Ziyaretçi
  Sayın yetkililer TV lerde yayınlanan evlilik proğramlarına sınır getirirseniz iyi olur bu proğramlarda yaşanan olaylar tüm evlilik çağındaki gençlere olumsuz örnek teşkil ediyor bu proğramlar bizim örf ve adetlerimizle bağdaşmıyor.konuyla ilgilenirseniz çok sevinirim.

 8. Ziyaretçi
  Trivago reklamı tam bir rezillik.adam kucağında kadını otele götürüyor ve bunu bizim çocuklarımız izliyor.

 9. Ziyaretçi
  Ülkemizin Hemen hemen hergün şehit verdiği şu zor günlerimizde bu dengesiz tv kanallarından izdivac denilen pislik yay ınların kaldırılmasını 've rusyanın bizim mallarımıza ambargo uygulamasına karşılık bende adnan oktarın kanalındaki dinimizi istismar Eden rus kadınlarına yayın yasağı getirilmesini istiyorum saygılarımla

 10. Ziyaretçi
  her dizide silah bicak nasil izin veriyorsunuz bu dizilere yazik cocuklarimiza kötü ornek bu kadar bos dizilere neden izin veriliyir

+ Yorum Gönder
37. Sayfa BirinciBirinci ... 32343536373839 ... SonuncuSonuncu


rtük şikayet hattı,  rtük şikayet,  rtük şikayet et,  rtük şikayet hattı mail,  rtük şikayet etme,  rtük dizi şikayet etme