+ Yorum Gönder
Tatil Gezi ve Turizm ve Turizm Sektörü Forumunda Gigatur - Giga Turizm Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mesport
  Moderators

  Gigatur - Giga Turizm
  Gigatur - Giga Turizm

  Firma Bilgileri:
  1984 yilindan beri turizm sektöründe hizmet veren firmamizin birincil hedefi olan sinirsiz ve kosulsuz müsteri mutlulugu prensibini, deneyimli ve dinamik yaklasimlarimizla sizlere en iyi derecede yansitmaya özen gösteriyoruz. Sizin karsilasma olasiliginiz olan her problem bizim problemimizdir; deneyim ve is bilinci ise bizim vizyonumuzu olusturan anahtar kelimeler

  Hizmetler:
  Ortak isbirligimiz içinde tasarladigimiz projelerinizin her adiminda sizlerle birlikte hareket eder, etkili ve aninda sonuç veren çözümler yaratan ekibimizle düzenlemeyi düsündügünüz kisa ve uzun süreli egitim seminerlerinde, lansman toplantilarinizda, bayilerinize yönelik toplanti hizmetlerinde, sempozyum, açilis organizasyonlarinizda, kurulus yil dönümlerinizde, gala gecelerinizde ve özel kutlamalar gibi benzer, genis altyapili her tür projenizde biz Giga Turizm Organizasyon olarak, deneyimli ve yetenekli ekibimizle sizlere unutulmayacak anlar, verimli zamanlar geçirtmeye aday oluyoruz.

  Kampanyalar:
  Tatil rezervasyonunuzu Giga Tour güvencesi ile simdi yapin, size özel indirimlerden hemen faydalanin

  İlave Bilgiler:
  Kurumsal Hizmetler Giga Turizm; büyük, orta ve küçük boy isletmelerin her tür kurumsal seyahat ihtiyacina üstün teknolojisi, cazip fiyat ve kosullari, deneyimi, benzersiz kaynaklari ve yüksek hizmet kalitesi ile toplu çözümler sunmaktadir.

  Telefon: 00 90 216 338 05 33
  Fax: 00 90 216 338 05 44

  Adres: GIGA TURIZM ORGANIZASYON TIC. LTD. STI.
 2. SuSKuN bELa
  Devamlı Üye

  Giga Turizm 1984 yılından itibaren müşterilerin memnuniyet kalmaları için çalışmıştır bu sektöre ulaşmak için 0 216 338 05 33 numarasını arayabilir veya gıda turizm organizasyon tic. ltd. şti. ziyaret edebilirsiniz.
+ Yorum Gönder