+ Yorum Gönder
Tatil Gezi ve Turizm ve Turizm Sektörü Forumunda Paytur Turizm Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mesport
  Moderators

  Paytur Turizm
  Paytur Turizm

  Firma Bilgileri:
  Yogun bir çalisma temposunun ardindan iyi bir tatili hak ettiniz. Ama nereye gideceginize, nerede ve nasil rezervasyon yapacaginiza karar vermediniz. Profesyonel ekibimizle sizler için hazirladigimiz otel rezervasyonu, yurtiçi turlar, yurtdisi turlar, bayram turlari, kültür turlari, günlük turlar ve macera turlari, özel tur organizasyonlari gibi seyahat olanaklarina online olarak zahmetsiz ulasabilirsiniz.

  Hizmetler:
  Sizlere Paytur ailesi olarak sunabilecegimiz hizmetlerden bazilari : Otel Rezervasyonlari Yurtiçi Kültür, Günlük, Dini, Macera Tur Organizasyonlari Yurtdisi Tur Organizasyonlari Yurtiçi ve Yurtdisi Mavi Tur Hafta Sonu Turlari Bayi Toplantilari Personel Motivasyon Gezileri Seminer Organizasyonu Davet ve Açilis Kokteyleri Kongre Organizasyonu Kutlamalar ve Özel Geceler Ürün Tanitim Organizasyonlari Sirket Yillik Toplantilari Uçak Bileti Satisi ve Vize Islemleri Açilis, Temel Atma ve Ödül Töreni Organizasyonlari Tüm Basin ve Organizasyon Tanitim Proje Tasarimlari

  Kampanyalar:
  ABANT TURU GÜNÜ BIRLIK Ünü tüm Türkiye?yi hatta yurt disina bile yayilmis olan ve dört mevsimde dört ayri doga güzelligi sergileyen Abant okiskirtici olaganüstü güzelligiyle doga sever gezginlere çapkinca göz kirpip duruyor.


  İlave Bilgiler:
  Paytur Seyahat Acentesi olarak bizler "Önemli olan hizmetin kalitesidir" sloganimiz ile sizlerin tatilini en mükemmel ve ekonomik sekilde geçirmenizi ve güzel anilar, yeni dostluklar ile tatilinizi noktalamanizi istiyoruz.

  Telefon: (216) 550 48 05 pbx
  Fax: (216) 330 23 09


  Adres: Sögütlüçesme Cad. No:101/3 Kadiköy - ISTANBUL
 2. SuSKuN bELa
  Devamlı Üye

  Paytur Turizm seyahat acentesine (0216) 550 48 05 telefon numarasından veya Sögütlüçesme Cad. No:101/3 Kadiköy - İstanbul adresini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.
+ Yorum Gönder


paytur turizm