+ Yorum Gönder
Tatil Gezi ve Turizm ve Turizm Sektörü Forumunda Seyahat Sigortası Nasıl Alınır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Seyahat Sigortası Nasıl Alınır
  Seyahat Sigortası Nasıl Alınır?


  Seyahat sigortanızı yapmaya karar verdiyseniz sadece hangi turizm ile gidecekseniz ona baş vurmalısınız eğer öyle olamıyorsa bütün sigorta dairelerin de işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  Vize işlemlerinizi eğer bir turizm ya da vize acentesi yürütüyorsa size bu konuda mutlaka yardımcı olacaklardır. Eğer işlemlerinizi kendiniz yürütüyorsanız hemen hemen tüm sigorta şirketlerine seyahat vizesi hizmeti için başvurabilirsiniz. Mapfre Sigorta, Uraz Sigorta, Anadolu Sigorta, Groupama, Allianz gibi sigorta şirketleri seyahat sigortası yapmaktadırlar.

  İnternetin devreye girmesiyle birlikte sigorta şirketleri internet aracılığıyla sigorta poliçesi satın alınması hizmetini devreye sokmuştur. Online olarak kredi kartınızla seyahat poliçesi alabilmeniz de mümkündür. Sigortam.net’in bu hizmetine bir göz atabilirsiniz.
 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Seyahat sigortası yaptırmak isteyenler hangi turizm acentesi ile yolculuk yapacaklarsa ona başvurmaları gerekmektedir. Eğer turizm acentesi ile gidilmeyecekse o zaman hangi sigorta firmasına giderlerse gitsinler kendilerine yarım edilecektir.
+ Yorum Gönder