+ Yorum Gönder
Savunma Birimleri ve Türk Silahlı Kuvvetleri Forumunda Dış Kaynaktan muvazzaf veyasözleşmeli Subay Astsubay olarak görev almak için gerekli koşullar Konusunu Okuyorsunuz..
 1. The_MEncH
  Özel Üye

  Dış Kaynaktan muvazzaf veyasözleşmeli Subay Astsubay olarak görev almak için gerekli koşullar
  Dış Kaynaktan muvazzaf veyasözleşmeli Subay/Astsubay olarak görev almak için gerekli koşullar nelerdir

  Subay Astsubay olarak görev almak için gerekli koşullar hakkında genel bilgi

  Kuvvet Komutanlıkları, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı, en az 4 yıllık fakülte veya yüksekokullardan, ilgili mevzuatla belirlenmiş olan bölümlerin ihtiyaç duyulanlarından mezun olanlar arasından gerekli koşulları taşıyan ve sınavlarda başarılı olan erkek ve bayanları,muvazzaf veya sözleşmeli subay/astsubay olarak almaktadır.Başvuru tarihleri başvuranlarda aranacak nitelikler ve diğer ayrıntılar ulusal basın-yayın organları vasıtasıyla duyurulmaktadır.

  Personel teminine ilişkin ilanlar hakkında yazılı basından, Askerlik Şubelerinden ve internet adresinde bulunan Kuvvet Komutanlıkları ile Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı linklerinden bilgi edinilebilmektedir.
 2. Acil

  Dış Kaynaktan muvazzaf veyasözleşmeli Subay Astsubay olarak görev almak için gerekli koşullar isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder