+ Yorum Gönder
Operatörler ve Türk Telekom Forumunda Türk Telekom Kampanyaları Laptop Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Türk Telekom Kampanyaları Laptop
  Türk telekom kampanyaları laptop kısaca

  Arkadaşlar lütfen bana Türk Telekom da laptop kampanyaları ile ilgili bilgi verir misiniz?
 2. FERAY
  Devamlı Üye

  Türk Telekom Laptop Kampanyası

  Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom avantajlı cihaz kampanyalarına devam ediyor. Telekom müşterileri 12 ay / 24 ay veya 36 ay taksit seçenekleri ile Samsung marka dizüstü bilgisayara peşin fiyatına 36 ay taksitle sahip olabilecek.

  Türk Telekom müşterileri 12 / 24 veya 36 aylık taahhüt vererek 01 Nisan 2013’de başlayacak olan kampanyaya katılabilecektir, Kampanya 31.Aralık.2013 kadar (stoklarla sınırlı olacak şekilde) sürecektir.

  Türk Telekom ofis ve bayilerine başvuru yaparak yararlanılabilen kampanyadan en az 6 aydır Türk Telekom sabit hat müşterisi olan, şüpheli alacaklı listesinde olmayan, tablet ve bilgisayar kampanyalarının herhangi birinden yararlanmayan tüm bireysel ve tüzel Türk Telekom müşterileri yararlanabilecek. Ödemeler ise aylık olarak Türk Telekom ev/iş telefon faturasına yansıtılacak.

  Kampanya kapsamında uygulanan fiyat ve taksit sayısı bilgileri ise şöyle:

  Samsung NP300E5C Dizüstü Bilgisayar
  Kampanyaya 12 ay taahhüt vermek kaydıyla tüm vergiler dâhil aylık 121,00-TL (Yüzyirmibir TürkLirası) ödeyerek kampanyaya dâhil olacaklardır.
  Kampanyaya 24 ay taahhüt vermek kaydıyla tüm vergiler dâhil aylık 59,00-TL (Ellidokuz TürkLirası) ödeyerek kampanyaya dâhil olacaklardır.
  Kampanyaya 36 ay taahhüt vermek kaydıyla tüm vergiler dâhil aylık 39,00-TL (Otuzdokuz TürkLirası) ödeyerek kampanyaya dâhil olacaklardır.

+ Yorum Gönder