+ Yorum Gönder
Operatörler ve Turkcell Forumunda Turkcell Gizli Numaradan Arama Kısıtlama Servisi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Turkcell Gizli Numaradan Arama Kısıtlama Servisi
  Turkcell Gizli Numaradan Arama Kısıtlama Servisi hakkında bilgi

  Arkadaşlar lütfen bana Türkcell gizli numaradan arama kısıtlama servisi ile ilgili bilgi verir misiniz?

  Rahatsız ediliyor olabilirsiniz. Ya da bilmediğiniz numaraları açmak istemiyorsunuzdur.Öyleyse GizliNumaradanAramaKısıtlama servisi tam size göre.
  GizliNumaradanAramaKısıtlama servisi, gizli numaralardan gelen aramaları engeller. Servisi kullanmanız durumunda gelen aramalar, daha telefonunuz çalmadan, otomatik olarak reddedilecektir.
  Sizi gizli numaradan arayan kişiler, “Aradığınız kişi gizli numaradan çağrı kabul etmemektedir. Numaranızı görünür yaparak kendisine ulaşabilirsiniz” anonsunu duyar.
  GizliNumaradanAramaKısıtlama tüm Turkcell numaralarına açık bir servistir. Ayrıca, servisi kullanmak için herhangi bir abonelik ya da sabit ücret söz konusu değildir.

  GizliNumaradanAramaKısıtlama servisini kullanmak çok kolay. *253# tuşlayıp YES ’e bastığınızda gelen gizli numara aramaları daha telefonunuz çalmadan saf dışı bırakılacak.
  Servisi iptal etmek için #253# tuşlayıp YES ’e basmanız yeterli.
  GizliNumaradanAramaKısıtlama servisi, eski tip sabit telefon santrallerinden (analog santrallerden) ve yurtdışından numara bilgisi gönderilmeden oluşturulan çağrıları engellememektedir
 2. Acil

  Turkcell Gizli Numaradan Arama Kısıtlama Servisi isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder