+ Yorum Gönder
Operatörler ve Turkcell Forumunda Turkcell TV Plus Bilgileri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Turkcell TV Plus Bilgileri
  TV Plus

  Arkadaşlar hemen bana bugün TV Plus ile ilgili bir kaç uzun bilgi verir misiniz?

  Turkcell TV+, Android cihazınızdan izleyebilmenizi ve zengin film ve video arşivinden dilediğinizi seçerek izleyebilmenizi sağlayan Turkcell servisidir.

  Android cihazınızın yanı sıra, Turkcell numaranız ve şifrenizle aynı üyeliklerle www.turkcelltvplus.com üzerinden TV izleyebilir ve yüzlerce film arşivinden dilediğiniz filme istediğiniz an ulaşabilir, kaçırdığınız ya da tekrar izlemek istediğiniz dizilere anında ulaşabilirsiniz.

  Turkcell TV+ Android Uygulaması ile veri bağlantı ücreti ödemeden, istediğiniz an istediğiniz yerde
  - 40’dan fazla Haber, Finans, Spor ve Eğlence kanallarını canlı olarak izleyebilir,
  - Yüzlerce film arşivinden dilediğinizi, dilediğiniz zaman hiçbir pakete abone olmaksızın izleyebilir,
  - Kaçırdığınız ya da tekrar izlemek istediğiniz dizilere anında ulaşabilir,
  -Lig TV paketi ile nerede olursanız olun, 1. Lig maçlarını canlı izleyebilir,
  - TV kanallarının detaylı yayın akışını öğrenebilir, izlemek istediğiniz programlar için cep telefonunuza hatırlatma mesajı gelmesini sağlayabilir,

  Farklı paket seçenekleriyle lig tv ve/veya sinema arşivine ulaşabilirsiniz. TV+ Standart ve Lig TV paketlerini günlük veya aylık olarak ve Sinema Paketini aylık olarak satın alabilirsiniz.

  Standard Paket KDV ve ÖİV dahil aylık 5,90TL, günlük 1TL’dir. Standard Paket, web sitesi ve mobil cihazlarınızdan ekstra bir bedel karşılığı satılmayan canlı kanalları, dizilerin 1 hafta önceki bölümlerini ve çeşitli video/film içeriklerini içermektedir.

  Sinema Paketi, KDV ve ÖİV dahil aylık 9,90TL’dir, Bu pakette, Standard Pakete ilaveten önceden belirlenmiş film arşivini de ÜCRETSİZ içermektedir.

  Lig TV Paketi ise KDV ve ÖİV dahil aylık 14,90TL, günlük 5,90TL’dir. Bu paket, Standard Pakete ilaveten sadece SIM KART takılı iphone/ipadinizden 3G Networkü üzerinden izleyebileceğiniz Lig TV kanallarını içermektedir.

  Önemli hususlar:
  * Uygulamanın Turkcell şebekesi (EDGE/3G) üzerinden kullanımı sırasında veri (data) bağlantısı ÜCRETSİZDİR.
  * Uygulamayı yükleyebilmek için 2.1 versiyon ve üstü versiyonlara sahip olmanız gerekmektedir.
  * Aylık paketler dönem sonunda otomatik olarak yenilenir. Günlük paketler 24 saat sonunda sona erer.
  * TurkcellTV+ Uygulamasını sadece Türkiye'de yaşayan Turkcell ve Superonline aboneleri kullanabilmektedir.Wi-Fi'da iken uygulamanın başında sorgulanan lokasyon bilgisi bu kontrol içindir.
  * Mobil yayın hakları doğrultusunda yayın kuruluşlarının talebi ile TV kanallarında karartma uygulanabilir.
  * Bir TV+ paketiniz varsa herhangi bir cihazdan 3G üzerinden bağlantıda, WebŞifrenizi girerek ek bir ücret ödemeden TV izleyebilirsiniz.
  * Ayarlar (settings) altından bildirimler (notifications) özelliği Turkcell TV+ için ON (açık) konuma getirilerek; uygulama tarafından gönderilen tanıtım/bilgilendirme amaçlı mesajlar alınabilir.
  Uygulamayı kablosuz internet (Wi-Fi) ağı üzerinden kullanmanız durumunda uygulama sizden otomatik olarak Turkcell ID şifrenizi isteyecektir.
 2. Acil

  Turkcell TV Plus Bilgileri isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder