+ Yorum Gönder
Operatörler ve Turkcell Forumunda Turkcell 12 Ay İndirimli İnternet Paketi Nasıl Yapılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Turkcell 12 Ay İndirimli İnternet Paketi Nasıl Yapılır
  12 Ay İndirimli 1GB Sınırsız İnternet Paketi Kampanyası

  Arkadaşlar bana uyacak 12 ay indirimli 1GB sınırsız internet paketi ile ilgili bir kaç bilgi verir misiniz?

  internet paketi.jpg

  ​1GB Sinirsiz indirimli internet paketini alan faturalı ve ön ödemeli bireysel ses hatlı abonelere, 19,9 TL (ÖİV+KDV dahil) karşılığı 30 gün boyunca 1 GB cepten internet kullanımı veren, bu kullanımın doldurulması halinde internet erişim hızının tekrar paketin tanımlanma tarihine kadar 96 Kbps’ye indirildiği kampanyadır. Kampanya kapsamında sunulan veri paketinin paket aşım ücreti bulunmamaktadır. ​  Nasıl yararlanabilirim?
  Sınırsız internet paketi başvurunuzu SINIRSIZ PAKET yazıp 2222'ye ücretsiz SMS göndererek, Online İşlemler'den, size en yakın Turkcell İletişim Merkezi ’ne giderek ya da Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak yapabilirsiniz.  Kimler yararlanabilir?
  ​Bireysel Faturalı ve Hazır Kartlı müşterilerimiz bu paketi satın alabilirler.​  Ne zaman kullanmaya başlarım?
  Onay SMS'i geldikten sonra paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.  Nasıl ücretlendirilirim?
  Kampanyalı paket ücreti 12 ay boyunca indirimli, (KDV, ÖİV dâhil) aylık 19,9 TL’dir. İndirim süresi bittikten sonra, paket iptal edilene kadar standart ücreti olan aylık 32TL (KDV, ÖİV dahil) üzerinden devam eder. Aylık 1GB kullanım kotasına ulaşıldığında internet erişim hızı paketin tekrar tanımlanma tarihine kadar 96 Kbps' ye iner ve paket aşım ücreti yansıtılmaz.
  Hız kısıtına girdikten sonra 9'TL ye 500MB paket alabilirsiniz.  Aynı ayda kaç defa aylık paket satın alabilirim?
  Sınırsız 1GB internet paketi, ilgili ay içerisinde en fazla bir defa alınabilir.
  İkinci paketi aldığınızda, ilk paketiniz bir daha yenilenmez fakat son kullanım tarihine kadar kullanabilirsiniz. Son aldığınız paketin yenilenme tarihinde kullanmadığınız haklar bir sonraki aya ya da haftaya devretmez. İkinci paketinizi de aldığınız için (eğer belirtilmiş farklı bir kampanya yoksa) İkinci aldığınız paketinde sabit ücreti faturanıza yansıyacaktır. ​  Paketlerimi yurt dışında kullanabilir miyim?
  Kampanya kapsamında sunulan internet paketi sadece yurtiçi kullanımda gecerlidir. Yurtdışı kullanımları Turkcell Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.  Paketim ne kadar süre devam eder?
  Paket iptal edilmediği sürece aylık 19,9 TL (ÖİV+KDV dahil) üzerinden devam eder. 12 aylık indirim süresi bittikten sonra, paket iptal edilene kadar standart ücreti olan aylık 32TL (KDV, ÖİV dahil) üzerinden devam eder.
  12 aylık kullanım sonunda kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.  Kampanya katılımı için attığım SMS’lerden ücretlendirilecek miyim?
  Kampanya katılımı için atılan SMS ler ücretsizdir.  Paket kapsamında verilen kullanımları bitirdim, paket aşım ücreti ödeyecek miyim?
  Hayır, Sınırsız 1GB internet paketinin aşım ücreti yoktur. Paket kapsamında verilen kullanımları bitirdiğinizde internet erişim hızı paketin tekrar tanımlanma tarihine kadar 96 Kbps'a indirilir.  30 gün içerisinde kullanmadığım internet miktarı bir sonraki aya devreder mi?
  30 gün içinde kullanmadığınız internet miktarı bir sonraki aya devretmez.​  Halihazırda internet paketim var. Yine de Sınırsız 1GB Paketi alabilir miyim?
  Sinirsiz 1GB Paketini aldığınız zaman mevcutta kullanmakta olduğunuz internet paketiniz kullanım süresi dolduğunda iptal olur. Takip eden aylardaki kullanımlarınıza Sinirsiz 1GB Paketi ile devam edersiniz.  Sinirsiz 1GB Paketim varken hangi paketleri alamam?
  1 GB Sınırsız Internet Paketi’ni alan aboneler, Günlük 10MB internet, Aşımsız Tanışma ya da Facebook paketlerinden herhangi birini alamaz.  Facebook Paketim var Sinirsız 1GB Paketi alabilir miyiz?
  Facebook Paketi ve Sınırsız 1 GB Paketi aynı anda kullanılamamaktadır. Sınırsız 1 GB Paketi'ni aldığınızda, Facebook Paketiniz ve Facebook Paketi'nden kalan haklarınız iptal edilecektir. Sınırsız 1 GB Paketi'ni almak istediğinizde, Facebook Paketinizin iptal edileceğine dair SMS gelecektir ve bu SMS'i onayladığınız takdirde Facebook Paketiniz iptal edilecek, Sınırsız 1 GB Paketi hattınıza tanımlanacaktır.


  Bir üst pakete geçmek istediğimde paketimi iptal etmem gerekir mi?
  Paketinizi iptal etmeniz gerekmez. Bir üst pakete geçmek istediğinizde sadece yeni paketinizi talep etmeniz yeterlidir. Ayrıca kalan kullanımlarınızı, önceki paketinizin bitiş tarihine kadar kullanabilirsiniz.  Kampanyayı nasıl sonlandırabilirim?
  Aşımsız Tanışma Paketini iptal etmek için IPTALSINIRSIZ PAKET yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterli.  İnternet paketi iptal edildiğinde kalan internetim silinir mi?
  İnternet paketinizi iptal ettiğinizde paketinizin son kullanım tarihine kadar kalan internetinizi kullanabilirsiniz.  Kampanya hangi durumlarda iptal olur?
  Numara değişikliğinde abonelik ve haklarınız yeni numaraya devrolur. Devir ve hat tipi değişikliklerinde haklarınız devrolmaz, paketiniz iptal olur.
 2. Acil

  Turkcell 12 Ay İndirimli İnternet Paketi Nasıl Yapılır isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder