+ Yorum Gönder
Tatil Gezi ve Turizm ve Türkiye Gezi Rehberi Forumunda Rafting nedir rafting turizmi hakkında bilgi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Rafting nedir rafting turizmi hakkında bilgi

  Rafting turizmi hakkında bilgi


  Türkiye ‘de rafting, nehir ve deniz kano sporlarını 1991 yılından bu yana aktif doğa sporcularının hizmetindedir.

  Zengin doğal kaynaklarına sahip olan Türkiye, su sporları (rafting, kano ve nehir kayağı) için gelen ziyaretçilerine önemli bir akarsu potansiyeli sunmaktadır.

  Türkiye’de irili ufaklı yüzlerce akarsu bulunmakta olup, birçoğu akarsu sporlarına elverişli yapıdadır.

  rafting1.jpg
  Su sporları için geldiğiniz Türkiye’de Her türlü teknik ve güvenlik donanımını bulmanız mümkün. Her türden katılımcıya hizmet sunan parkur ve rotalarda eğitimli rehberlerin denetim ve gözetiminde hiç çekinmeden bu Büyük maceraya “merhaba” diyebilirsiniz.

  Dünya standartlarında ilk sırayı alan CORUH NEHRİ ‘nde eşsiz rafting heyecanını, Güney-batıda yer alan DALAMAN CAY ‘ında günlük rafting tecrübesini, Akdeniz kıyılarında DENİZ KANO turlarının heyecanını yaşamak bir zevkdir.
 2. AZMİYE
  Devamlı Üye

  Rafting Botlarla tepesi yüksek olan nehirlerde yapılan bir spordur. Rafting de önemli olan salı devirmeden kürekler yardımıyla kayalar ve engeller arasından geçmektir. Türkiyenin hemen hemen her bölgesinde bu spora yatkın nehirlerimiz bulunmaktadır.
+ Yorum Gönder


rafting turizmi nedir