+ Yorum Gönder
Tatil Gezi ve Turizm ve Türkiye Gezi Rehberi Forumunda İzmir Çeşmede Ne giyilir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  İzmir Çeşmede Ne giyilir
  İzmir Çeşmede Ne giyilir Hakkında Bilgi
  Yüksek topuk giyip komik olmayın
  Akşamları Alaçatı’nın Arnavut taşlı sokaklarında yürüneceği düşünülerek topuklu ayakkabılardan uzak durmakta fayda var. Çünkü topuklu ayakkabılarla Arnavut kaldırımında yürümeye çalışanlar dışarıdan bakınca komik duruma düşüyor. Yine de Alaçatı sokaklarında ısrarla yüksek topuklardan vazgeçmeyenlere sık sık rastlanıyor.

  Çeşme’de ve tabii daha birçok yerde herkesin ortak noktası Ray-Ban güneş gözlükleri. Güneş gözlükleri dışında pişti olma ihtimali yüksek değil.

  Yine de Bellazure’un şile bezi elbiselerini Çeşme’de değil de daha uzaklarda giymenizi tavsiye ederiz.

  Alaçatı Caz Festivali: Yucca Otel’de devam ediyor. 6 Eylül’e kadar birçok tanıdık isim konser verecek. 4-5 Temmuz’da All Stars Jazz Band, 11-12 Temmuz’da Valeria Proano ve Neşet Ruacan Quartet konseri var.

  Bobou: Emre Ergani ve Gökhan Çarmıklı eski Seaside’ı aldı, Bobou ismiyle açtı. Gündüz plaj, akşam gece kulübü olan Bobou’nun açılışı cuma akşamı Melisa Çakarlar’ın düzenlediği dolunay partisiyle yapıldı. Herkes siyah-beyaza büründü. Hemen ardından da dün gece Mert Vidinli ve Çağla Gürsoy’un düzenlediği Richie Rich parti yapıldı. Virgin Radio DJ’leri eşliğindeki Richie Rich plaj partileri yaz boyunca her Cumartesi Bobou’da.

  Aya Yorgi: Aya Yorgi koyunda Sole Mare ve Marrakech bu yıl da gözde yerlerden. Bu arada AyaYorgi’nin yeni mekanları da var, AyaYorgi Hall ve Kafepi Beach Club.

  Supperclub: Amsterdam’dan İstanbul’a ilk transfer olduğunda büyük ilgi gören Supperclub kısa zamanda popülerliğini kaybetmişti. Bu hafta sonu Alaçatı’da Supperclub açıldı, Sophie Del Carmen’in performansıyla. Bakalım Supperclub bu yazı Çeşme’de nasıl geçirecek?
 2. Betul
  Devamlı Üye

  Çeşme ilçesi, İzmir ilinin batı tarafında yer almaktadır. Urla, Karaburun ve Ege denizi ile çevrilidir. Deniz seviyesinden yüksekliği 5 metre kadardır. Çeşmede ne giyilirse fark etmez.
+ Yorum Gönder


çeşmede ne giyilir,  izmirde ne giyilir