+ Yorum Gönder
Türkiye Gezi Rehberi ve Türkiye Konaklama Rehberi Forumunda Resort dedeman antalya’da yılbaşı keyfı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Resort dedeman antalya’da yılbaşı keyfı
  Resort dedeman Antalya’da yılbaşı keyfı


  Yeni yıla mutlu bir başlangıç yapmak isteyenler için Resort Dedeman Antalya, zengin mutfağı ve alternatif eğlence seçenekleriyle bu yıl da farklılığını sürdürüyor. Resort Dedeman Antalya’da yeni yıla ‘merhaba’ diyen konuklar, uzun yıllar unutamayacakları bir yılbaşı gecesi geçirecekler.

  Antalya’nın gözde A’la Carte Restaurantlarından biri olan Türkuaz Gourmet Restaurant & Bar’da, Özlem & Sinan ikilisinden oluşan Duo Türkuaz ve Rus Revüsü sahne alıyor. Yılbaşı mönüsü ise, Akdeniz yeşillikleri üzerinde karışık balık füme çeşitleri, balkabağı çorbası, kornet içerisinde deniz mahsülleri, mevsim yeşillikleri, limon sorbe, özel soslu hindi, piramit pasta, işkembe çorbası, çay, kahve, kurabiye, limitsiz yerli içki ve şampanyadan oluşuyor.

  Yeni yıla meyhane ortamında ve fasıl eşliğinde girmeyi tercih edenler, Executive Lounge’u tercih edebilirler. Ud ve kanun eşliğinde Mustafa Mümtaz’ın sahne alacağı gecede, oryantal dans şovlar da yeralacak. Executive Lounge’un mönüsünde ise, zengin meze kombinasyonu, sıcak mezeler, kaşık salatası, özel sosu ile hazırlanan hindi kızartması, ceviz ve fıstık ile hazırlanmış padişah sarması, mevsim meyveleri, işkembe çorbası, çay & kahve, limitsiz yerli içki ve şampanya yeralıyor.

  Boğaziçi Balo ve Aladağ Salonlarında eğlence, Grup Frekans & Oğuz – Burcu, Orkestra İstanbul Değişim & Burcu , solist Uzay, oryantal şov ve Rus Revüsü’yle devam edecek. Mönüsünde ise yine birbirinden leziz mezeler kombinasyonu, profiterollü konsome jüllien, hindi rulo sarma, şeftali & rote grütze sos ile yapılmış cheese cake, limitsiz yerli içki ve şampanya yeralıyor

  Lobby Lounge’da, 17.00’da başlayacak piyano dinletisi ve yeni yılın ilk günü Akdeniz Restoran’daki Şampanyalı Brunch da özel bir program dahilinde alternatif olarak Resort Dedeman Antalya misafirlerine sunulacak.

  Yılbaşı gecesinde çocukları da unutmayan ve onlar için özel bir gece hazırlayan Resort Dedeman Antalya, animatör ve palyaço eşliğinde ‘Çocuk Balosu’ düzenliyor. İştahsız bir çocuğun bile ‘hayır’ diyemeyeceği mönüde, soğuk başlangıçlar, sıcak yemekler, tatlı ve meyveler ile birlikte limitsiz meşrubat ve meyve suyu yeralıyor.
  Resort Dedeman Antalya’da Yılbaşı Balosu ve özel paketlerin fiyatları şöyle olacak:
  Türkuaz Gourmet Restaurant & Bar Yılbaşı Balosu: 100.000.000 TL. (100 YTL)
  Boğaziçi-Aladağ Salonları’nda Yılbaşı Balosu: 85.000.000 TL. (85 YTL)
  Executive Lounge Yılbaşı Balosu 75.000.000 TL. (75 YTL)
  Çocuk Balosu 45.000.000 TL. (45 YTL)
  Brunch 30.000.000 TL. (30 YTL)
  Rezervasyon için:
  Resort Dedeman Antalya: 242 316 20 20 – 316 16 00 Ext. 8122 Direkt: 316 20 43
 2. Acil

  Resort dedeman antalya’da yılbaşı keyfı isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


antalya restaurantlar yılbaşı,  antalya yılbaşı restaurantlar