+ Yorum Gönder
Türkiye Gezi Rehberi ve Türkiye Konaklama Rehberi Forumunda Gaziantep'teki yıldızlı oteller, Yılbaşı gecesi için ekstra programlar hazırladı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Gaziantep'teki yıldızlı oteller, Yılbaşı gecesi için ekstra programlar hazırladı
  Gaziantep'teki yıldızlı oteller

  Gaziantep'teki yıldızlı oteller hazırladıkları zengin mönülü balolar ve sahneye çıkacak ünlü isimlerle yılbaşına hazır. Gaziantep'e yılbaşı gecesi adeta yıldız yağacak. Gaziantepliler hayran oldukları ünlü sanatçılarla 2011'e Merhaba demeye hazırlanıyor
  Gaziantep'teki yıldızlı oteller, Yılbaşı gecesi için ekstra programlar hazırladı Dedeman'da Bülent Sertaş, The Anatolian Otel'de Zeynep Dizdar, Mutlu Erberk, Grand Hotel'de Grup Şahane eşliğinde Gökhan Gündüz, Jale Parıltı, Royal Hotel'de Bendeniz, Bartu, Nova Otel'de Fuldan Uras, Şato Restourant'ta Ebru Yaşar, İhsan Güvenç, Tuğba Özay, Oktay Oktay, Büyük Veliç Oteli'nde Taylan sahne alacak.
  DEDEMAN
  Dedeman, çok özel yılbaşı paketi alternatifleriyle, misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.
  Babil Balo Salonunda Bülent Sertaş Konseri eşliğinde Yılbaşı Balosu (Yılbaşı Menüsü, Limitsiz İçecek, Fasıl, Oryantal, Dj Performans) Arka Koltuklar 200 TL-Ön Koltuklar 250 TL. La Luna Roof Restaurant' ta Grup Şahane ile Gala Yemeği ( Yılbaşı Menüsü, Limitsiz İçecek, Canlı Müzik, Oryantal Show ) 150 TL. Deep Night Disco' da Limitsiz içecek, Aperatifler, Sınırsız eğlence, Oryantal show 100 TL. Çocuk Kulubü, Açık büfe, Oyun parkı, Eğlence, Palyaço, Çizgi film, Çocuk bakımı 45 TL. Yılbaşı Konaklama Paketi Single & Double 135/180TL. -0-6 Yaş Ücretsiz, 6-12 yaş % 50 İndirimli
  Rezervasyon:211 66 00
  ***
  THE ANATOLİAN
  The Anatolian Otel'de Yılbaşı gecesi Zeynep Dizdar ve Mutlu Erberk sahne alacak.
  Limitsiz yerli içki ve gala menü dahil fiyatlar 125-150-175 TL.
  Rezervasyon:0530 782 27 25
  ***
  GRAND HOTEL
  Grand Hotel Gaziantep'te Yakut Balo Salonu Grup Şahane eşliğinde Gökhan Gündüz ve ünlü sanatçı Jale Parıltı sahne alacak. Gecede limitsiz yerli içki, zengin gala yemeği kişi başı 150 TL.
  Rezervasyon:325 65 65
  ***
  ROYAL
  Yılbaşı gecesi Gaziantep Royal Hotel'de Bendeniz ve Bartu sahne alacak.
  Rezervasyon:323 22 11
  ***
  NOVA OTEL
  Nova Otel'de ise Fuldan Uras sahne alacak.
  Rezervasyon:211 00 30
  ***
  ŞATO RESTOURANT
  Yılbaşı Gecesi, Gaziantep Şato Restourant'ta birbirinden ünlü sanatçılar sahne alacak.
  Balo salonunda Ebru Yaşar & İhsan Güvenç sahne alırken, Kırmızı salonda ise Tuğba Özay & Oktay Oktay sahne alacak. Fix menü şeklindeki konser, yemekli, sınırsız yerli alkol ve içecekli. Fiyatlar ise, VİP diye adlandırılan en ön masalar kişi başı 200 TL. Diğer masalar (orta ve arka) ise 150 TL'dir.
  Rezervasyon: 338 87 87
  ***
  BÜYÜK VELİÇ OTEL
  Yılbaşı gecesi Büyük Veliç Oteli'nde sanatçı Taylan sahne alacak.
  Rezervasyon:251 53 53
 2. Fatma
  Administrator

  gaziantep’te Roma, Bizans, Abbasiler ve Selçuklulara ait eserler bulunmaktadır. I. Dünya Savaşı başladığı zaman Gaziantep 83 bin nüfuslu bir liva merkezi idi. Gaziantep'in simgelerinden Gaziantep Kalesi, ve yine tarihi öneme sahip olan Araban Kalesi, Rumkale ve Tılbaşar Kalesi TURİSTLERİN UĞRAK YERİ.
+ Yorum Gönder


gaziantep dedeman yılbaşı programı,  gaziantep dedeman otel yılbaşı programı,  dedeman gaziantep yılbaşı programı,  gaziantep otelleri yılbaşı programları,  gaziantep dedeman otel yilbasi programi,  dedeman otel gaziantep yılbaşı programı