+ Yorum Gönder
Bölge bölge Türkiye ve Türkiye Rehberi Forumunda Florya sosyal tesisleri 2012 Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Florya sosyal tesisleri 2012
  Florya sosyal tesisleri 2012


  Düğünlerin gözde mekânı sosyal tesisler  93715909.jpg  İstanbul'da son moda, sosyal tesisler oldu. düğün yapmak isteyen, toplantı yapmak isteyen ya da herhangi bir kutlama yapmak isteyenlerin ilk aklına gelen yerler sosyal tesisler.
  2012'nin ilk 6 ayında Florya Sosyal Tesisleri'nde 275 düğün yapılırken bu düğünlerde 150 bin misafir ağırlandı.
  İstanbul'un prestij mekanları haline gelen sosyal tesislerde 60 kişiden bin 250 kişiye kadar düğün, toplantı, kurumsal etkinlikler gibi davet organizasyonları yapılıyor. Organisazyonlarda profesyonel ekipler hizmet veriyor.  İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait 15 sosyal tesis bulunuyor. Fiyat olarak ucuz olmasının yanında deniz kenarında ve orman içinde bulunan sosyal tesislerde dinlenme, düğün, çeşitli organizasyonlar, yürüyüş ve spor aktiviteleri de yapılabiliyor. Florya, Topkapı ve Beykoz Koru Sosyal Tesisleri'nin eşsiz manzarası ise davetler ve düğünler için ideal mekânlardan.
  Florya Sosyal Tesisleri'nde sadece 2012 yılında 275 düğün yapıldı. 150 binin üzerinde misafir ağırlandı. 2011'de 310 düğün yapılırken 149 bin 280 kişiye hizmet verildi. 2010'da ise 328 düğünde 173 bin 585 kişi ağırlandı. Mayıs ayının ikinci haftasından eylül ayının ikinci haftası arasında yapılan düğünlerde üç yılda 500 bine yakın misafire hizmet verildi.
  Ulusal ve uluslararası organizasyonlara da ev sahipliği yapan Florya'da üç farklı konseptte dekore edilmiş salonlar bulunuyor. İdeal Salon'da tümüyle yenilenen salon sade ve şık bir ortam sunuyor. 650 kişilik kapasiteye sahip olan salonda profesyonel ekipler hizmet veriyor. Doğayla bütünleşen, havuzlu özel bir açık hava mekânı olan Havuzlu Bahçe yenilenen dekoru ile yaz aylarında en çok rağbet gören yerlerden. 1200 kişilik kapasitesi ile düğünlere ev sahipliği yapıyor. Kır Bahçesi ise 600 kişilik kapasiteye sahip. Yeşilin, deniz manzarası ile bütünleştiği, eşsiz görselliğiyle ön plana çıkıyor.
  Beykoz Koru Sosyal Tesisleri, 800 kişilik kapasitesi ile düğün toplantıların yeni mekânlarından biri haline geldi. Asırlık ağaçların gölgesinde, muhteşem boğaz ve koru manzarasıyla her düğünü ve organizasyonları unutulmaz kılacak bir güzelliğe sahip Beykoz Koru Sosyal Tesisleri, 600 kişilik salonu ile müstesna bir mekân. 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Florya tesisleri istanbulun en iyi tesislerinden bir tanesidir. Porfesyonel olarak organizasyon yapan florya tesisleri düğün, nişan, kına, sünnet vb önemli günlerinizde sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktadır.
+ Yorum Gönder


florya sosyal tesisleri,  florya tesisleri dugun