+ Yorum Gönder
Bölge bölge Türkiye ve Türkiye Rehberi Forumunda florya sosyal tesisleri düğün salonu fiyatı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  florya sosyal tesisleri düğün salonu fiyatı
  florya sosyal tesisleri düğün salonu fiyatı


  Florya Sosyal Tesislerinin üç farklı konsepte dekore edilmiş mekanları, profesyonel ekibi ve özel olarak hazırlanan menüleri ile düğün, toplantı ve davet organizasyonlarınız için hizmetinizde.

  İdeal Salon: Florya Sosyal Tesislerinin tüm prestijli davetlere ev sahipliği yaptığı ideal salon; 650 kişilik kapasitesi ve gösterişli mimarisiyle organizasyonlarınızın vazgeçilmez mekanıdır.
  Havuzlu Bahçe: Doğayla bütünleşen, havuzlu özel bir açık hava mekanı olan Havuzlu Bahçe 1200 kişilik kapasitesi ile yaz ayları için ideal bir tercih.
  Kır Bahçesi: Yeşilin, deniz manzarası ile bütünleştiği, eşsiz görselliğiyle ön plana çıkan “Kır Bahçesi” 600 kişilik kapasitesi ile hayalinizdeki düğün ve özel davetler için ayrıcalıklı bir mekan.

  Beykoz Koru Sosyal Tesisi
  Asırlık ağaçların gölgesinde, muhteşem boğaz ve koru manzarasıyla her düğünü ve organizasyonları unutulmaz kılacak bir güzelliğe sahip Beykoz Koru Sosyal Tesisleri, 600 kişilik Piramit Salonu ile müstesna bir mekan.

  1453 Topkapı Sosyal Tesisi

  Düşlerinizin gerçeğe dönüştüğü düğünleriniz, yemekli iş toplantılarınız ve her türlü etkinlikleriniz için özenli hizmetin ideal adresi Topkapı sosyal tesisleri 800 kişilik kapasitesi ile tercih edeceğiniz bir mekan. Topkapı Sosyal Tesisleri şehir merkezindeki konumulya size ve konuklarınıza mekana ulaşım açısında kolaylık sağlıyor.

  Zeytinburnu Sosyal Tesisi

  Deniz kenarında ve yeşillikler içerisinde yer alan sosyal tesis, her türlü sosyal etkinlikler, düğün, yemekli iş toplantıları ve organizasyonlarınız için hizmetinizde. Ayrıca konuklarınızın konfor ve rahatına uygun bir şekilde dizayn edilen tesis odalarımız ile misafirlerinizi gönül rahatlığıyla ağırlayabilirsiniz. 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Florya semti yüksek kesimin tercih ettiği bir semttir. Florya sosyal tesislerinde düğün üç konsept şeklinde olmaktadır. Florya sosyal tesisi usta ekibi ve farklı menü çeşitleri ile özel günlerinizde sizlere hizmet sunmaktadır.
+ Yorum Gönder


florya sosyal tesisleri düğün fiyatları,  florya havuzlu bahçe düğün fiyatları,  florya tesisleri düğün salonu fiyatları,  florya tesisleri düğün fiyatları,  florya sosyal tesisleri düğün fiyatı,  florya sosyal tesisleri havuzlu bahçe düğün fiyatları