+ Yorum Gönder
Bölge bölge Türkiye ve Türkiye Rehberi Forumunda istanbul antalya gemi ile kaç saat Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  istanbul antalya gemi ile kaç saat
  İstanbul Antalya Gemi İle Kaç Saat  Antalya’ya giderken güzergah üzerinde verilecek molalarla ve yapılacak kısa gezilerle yolculuğu hem keyifli hem de güvenli bir hale getirmek mümkün.

  Yazın sıcak yüzünü daha fazla gösterdiği bugünlerde kendilerini bir an önce mavi sulara atmak isteyen tatilciler yolları doldururken seyahatlerin önemli bölümü Antalya sahillerine yapılıyor.

  İstanbul’un Avrupa yakasındaki Yenikapı iskelesinden araç da taşıyan hızlı feribot Eskihisar iskelesinden ise arabalı vapurla geçilecek Yalova da “Tatil içinde tatil” yapılacak yerlerden birisi. 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Antalya yaz turizminin merkezinde bir şehirdir. Antalya iline denizden de ulaşmak mümkündür. Antalya ya giderken çeşitli yerlerde mola vererek dinlenebilirsiniz. Yaz tatilini nerede geçireceğim diye düşünenler antalyanın sahilleri size göre.
+ Yorum Gönder


antalya istanbul gemi ile kaç saat,  istanbul antalya feribot seferleri,  istanbul antalya feribot varmı,  gemi ile istanbul antalya,  istanbul antalya gemi seferleri,  istanbul antalya gemi seferi