+ Yorum Gönder
Bölge bölge Türkiye ve Türkiye Rehberi Forumunda Van depremi ile ilgili kısa bilgiler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Van depremi ile ilgili kısa bilgiler
  Van depremini anlatan kısa bilgiler yayınlar mısınız çık fazla uzun olmasın ama 2. FERAY
  Devamlı Üye

  Van depremi

  23 Ekim 2011 günü meydana gelen Van-Erciş merkezli deprem ve 9 Kasım 2011 günü yaşanan Van-Edremit merkezli deprem;
  Van ve ilçelerinde çok kuvvetli bir şekilde hissedilmiş olup, bölgenin yapı stoğu nedeniyle yıkıcı hasar yaratmış ve çok sayıda can kaybına yol açmıştır. 23 Ekim ve 9 Kasım 2011 depremlerinde toplam 644 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 1.966 vatandaşımız yaralanmış, 252 vatandaşımız ise enkazlardan sağ olarak kurtarılmıştır.

  Van-Erciş merkezli deprem 23 Ekim 2011 Van ve 9 Kasım 2011 günü yaşanan Van-Edremit merkezli depremler bölgenin yapı stoğu nedeniyle yıkıcı hasar yaratmış ve çok sayıda can kaybına yol açmıştır. İlk andan itibaren Başbakanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN vatandaşlarımıza ilk andan itibaren destek olduDepremin ardından aynı gün; Başbakanımız Sayın Reecp Tayyip ERDOĞAN çok sayıda Bakanımız ile çalışmaları yerinde görmek ve Vanlı vatandaşlarımıza destek olmak üzere bölgeyi ziyaret etmiştir.

+ Yorum Gönder


van depremi hakkında bilgi,  van depremi ile ilgili bilgiler,  van depremi ile ilgili bilgi,  van depremi ile ilgili yazılar,  van erciş depremi hakkında bilgi,  van depremi hakkinda bilgi