+ Yorum Gönder
Coğrafya ve Ülkeler Coğrafyası Forumunda Afrika ülkeleri Işbirliği Derneği Hakkında Bilgi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Afrika ülkeleri Işbirliği Derneği Hakkında Bilgi
  afrika ülkeleri işbirliği derneği hakkında bilgi kıaaca 2. HaKHaN
  Özel Üye

  Afrika ülkeleri Işbirliği Derneği ile ilgili Bilgi

  1904 yılında kurulan, Chartered Sertifikalı Muhasebeciler (ACCA) Derneği Chartered Certified Müşavir yeterlilik (ACCA veya FCCA) sunan muhasebe meslek mensupları için küresel organıdır. Mayıs 2012 itibarıyla, ACCA 170 ülkede 154,000 üyesi ve 432.000 öğrenci ile en büyük ve en hızlı büyüyen küresel muhasebe organları biriydi. ACCA genel merkezi Glasgow temel idari ofisi ile Londra'da. ACCA çalışan gelişimini sağlamak dünya çapında 83 ofis ve merkezleri ve fazla 8.500 Onaylı İşverenler, bir ağ üzerinden çalışıyor.
  ACCA yeterlilik 'Yeminli' terimi İngiltere Kraliçe Elizabeth II tarafından 1974 yılında verilen Royal Charter ifade eder.
  Chartered Sertifikalı Muhasebeci yasal olarak korunmaktadır terimdir. Chartered Sertifikalı Muhasebeciler kendilerini tanımlamak bireylerin kamu uygulamalarında nişan yürütmek, bu tür, bir pratisyen sertifikasına sahip sorumluluk sigortası taşıma ve denetimler göndererek gibi ek düzenlemelere uymak zorundadır, ACCA üyesi olması ve olmalıdır.
  Yetkili Mali Müşavirler (AAPA), mali müşavirler için İngiliz meslek kuruluşları biri Derneği 1996 yılından bu yana ACCA bir yan kuruluşu olmuştur.
  ACCA üyelerinin uygun düzenlenir güvence altına, kamu yararına çalışmak iddia ediyor. Bu ilkelere dayalı düzenleme teşvik etmektedir. ACCA aktif uluslararası araştırma yoluyla toplumda muhasebe değerini artırmak istiyor. Bu bir meslek itibar ve etkisi büyümeye devam ederken muhasebe sağlamak için küresel konularda ilerici duruş alır.

+ Yorum Gönder