+ Yorum Gönder
Operatörler ve Vodafone Forumunda Vodafone Her Yöne 1 TL Dakika Kampanyası Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Bilge Kağan
  Devamlı Üye

  Vodafone Her Yöne 1 TL Dakika Kampanyası
  Vodafone Her Yöne 1 TL Dakika Kampanyası İle İlgili Bilgi

  Lütfen arkadaşlar sizlerden ricam bana vodafone hattı için her yöne 1 TL Dakika kampanyası hakkında bilgi verir misiniz?

  Vodafone her yöne konuşmanın dakikası 1 TL kampanyası ile Ayda Sadece 1TL `ye, Cep Avantaj Tarifeleri`ndeki Heryöne Dakikalar İkiye Katlanıyor. Vodafone Cep Avantaj tarifeleri artık ayda sadece 1 TL`ye iki kat avantajlı! Vodafone Cep Avantaj Midi tarifesindeki aboneler ayda 500 yerine heryöne 1000 dakika, Vodafone Cep Avantaj Heryöne tarifesindeki aboneler ayda 750 yerine heryöne 1500 dakika, Cep Avantaj Her yöne + tarifesindeki aboneler ayda 1000 yerine heryöne 2000 dakika konuşma
  Vodafone 1 TL Dakika Kampanyası İle Her Yöne 2 Kat Konuşma


  Vodafone 1 TL dakika kampanyası ile Ayda Sadece 1 TL 'ye, Cep Avantaj Tarifeleri'ndeki Her yöne Dakikalar İkiye Katlanıyor
  Vodafone Cep Avantaj tarifeleri artık ayda sadece 1 TL'ye iki kat avantajlı!
  Vodafone 1 TL Dakika Her Yöne Kampanyası ile;
  Vodafone Cep Avantaj Midi, Vodafone Cep Avantaj Her yöne veya Vodafone Cep Avantaj Her yöne+ tarifelerinden birini 12 ay boyunca kullanmayı ve ayda sadece 1 TL ek ödemeyi kabul eden abonelerden;

  Vodafone Cep Avantaj Midi tarifesindeki aboneler ayda 500 yerine her yöne 1000 dakika;
  Vodafone Cep Avantaj Her yöne* tarifesindeki aboneler ayda 750 yerine her yöne 1500 dakika;
  Vodafone Cep Avantaj Her yöne +* tarifesindeki aboneler ayda 1000 yerine her yöne 2000 dakika konuşma avantajına sahip olacaklar.  Vodafone 1 TL Dakika Kampanyası
  Vodafone Tarife adı Vodafone Cep
  Avantaj
  Midi Tarifesi Vodafone Cep
  Avantaj
  Her yöne* Tarifesi Vodafone Cep
  Avantaj
  Her yöne+* Tarifesi
  Vodafone Tarife Aylık ücret 35 TL 55 TL 75 TL
  Kampanya Kapsamında Tarifedeki
  Heryöne Dakikalar 1000 dakika 1500 dakika 2000 dakika
  Şebeke içi Konuşma Limitsiz Limitsiz
  Sabit hatlar ile Konuşma Limitsiz Limitsiz
  Paket aşımında her yöne dakika fiyatı 40 kuruş 40 kuruş 40 kuruş
  SMS Fiyatı 35 kuruş 35 kuruş 35 kuruş
  Data 250 MB/30 gün
  Vodafone Kampanya Taahhüt Süresi 12 ay 12 ay 12 ay
  Vodafone Kampanya Aylık Ücret 1 TL  Vodafone 1 TL Dakika Kampanyası Kuşulları


  ■Vodafone Kampanyası kapsamında, belirtilen tarifelerde bulunan aboneler, 12 ay taahhüt vermeleri ve aylık 1 TL ödemeleri karşılığında: -Cep Avantaj Midi tarifesinde aylık 1000 her yöne dakika, -Cep Avantaj Her yöne tarifesinde aylık 1500 diğer yurtiçi mobil operatörler yönüne dakika -Cep Avantaj Her yöne + tarifesinde aylık 2000 diğer yurtiçi mobil operatörler yönüne dakika kullanım hakkına sahip olacaklardır.
  ■Fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%25) dahildir.
  ■1 TL Dakika Kampanyasına dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdikleri veya numaralarını başka operatörlere taşıdıkları durumunda kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için 20 TL'dir.
  ■Vodafone Kampanyası dakikaları öncelikli kullanılır. Aboneler, önce kampanyadan kaynaklanan dakikalarını sonrasında ise paketindeki dakikaları kullanır.
  ■Vodafone Hediye dakikalar sadece yurtiçi ses görüşmelerini kapsayıp, yurt içindeki diğer GSM operatörlerini, ev/iş numaraları ile Vodafone abonelerini aramak için kullanılabilir, katma değerli servisler ve uluslararası aramalar için kullanılamaz.
  ■Vodafone 1 TL Kampanyası dakikaları abonenin sahip olduğu paketin kontör atış periyotlarına göre harcanır.
  ■Bir GSM numarası sadece 1 kere kampanyadan yararlanabilir.
  ■Vodafone 1 TL Dakika Kampanyası dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. Şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez.
  ■Vodafone Kampanyası dahilinde verilen görüşme hakkı sadece yurtiçinden aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC'de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir.
  ■1 TL Dakika Kampanyası dahilinde verilen görüşme hakkı Kıbrıs'a doğru Türkiye'den başlatılan çağrılar için geçerli değildir.
  ■Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
  ■Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.
  ■Vodafone 1 TL dakika Kampanyası 28.02.2011 tarihine kadar yapılan başvurularda geçerlidir.
 2. Acil

  Vodafone Her Yöne 1 TL Dakika Kampanyası isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


vodafone günlük 75 dakika,  vodafone 1500 dk 30 tl,  vodafone 1 tlye 75 dk,  vodafone günlük 1 tlye 75 her yöne konuşma paketi dk,  vodafone 1 tl ye her yöne konuşma paketi,  1 tl ye dk yapma vodafon