+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Vucut Sağlığı Forumunda Böbrek İltihaplanması ve Hastalıkların'ın Belirtisi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Fatih
  Yeni Üye

  Böbrek İltihaplanması ve Hastalıkların'ın Belirtisi
  Böbrek Hastalığına İyi Gelen Şifalı Bitkiler
  Arkadaşlar bana hemen böbrek hastalığına iyi gelen şifalı bitkiler hakkında bilgi verir misiniz?

  Akut ve kronik olmak üzere iki çeşitte meydana gelen böbrek iltihabı, tıp dilinde piyelonefrit olarak adlandırılmakta ve böbreklerin iç kısımlarında iltihap oluşması sonucu ortaya çıkmaktadır. Ateşlenme, titreme, kaburga altlarında, yanlarda ve kasıklarda ağrı, halsizlik, baş ağrısı, idrar yaparken ağrı hissetme, bel ağrıları yaşama gibi belirtileri bulunan böbrek iltihabı kainatın eczanesinden faydalanılarak ortadan kaldırabilir.

  Ahmet Maranki bitkisel böbrek iltihabı tedavisi için sizlere yararı dokunacak kür tarifleri verdi. Aniden başlayan böbrek ağrısı şikayetlerinden ve böbrek iltihabı sorunundan bu kürler sayesinde kurtulup daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilirsiniz.


  Ahmet Maranki böbrek iltihabı bitkisel tedavi


  Adaçayı, kocayemiş yaprağı, funda yaprağı, bir demet maydanoz sapı ve mersin yaprağını karıştırıp daha önceden kaynatmış olduğunuz bir litrelik sıcak suyun içine bir tutam atın ve 20 dakika demlemeye bırakın. Ardından karışımı her öğün aç karnına günde üç bardağı geçmeyecek şekilde için.

  Yirmi gram mısır püskülünü daha önceden kaynatmış olduğunuz bir bardak sıcak suyun içine ekleyin ve demlemeye bırakın. Bu kür günde iki bardağı geçmeyecek şekilde içilmelidir.

  On gramlık yabani hindibayı daha önceden kaynatmış olduğunuz bir su bardağı sıcak suyun içine ekleyin ve demlemeye bırakın. On dakikalık demleme süresinin ardından günde en fazla 4 bardak olacak şekilde için.

  Marul tohumunu ezerek toz haline getirin ve günde en fazla 6 bardak için.

  Bir bardak kaynar suyun içine 4 gram ardıç tohumu ekleyin ve on dakika demlemeye bırakın. Günde 2-3 bardak için. Ardıç tohumu yerine kiraz sapı da kullanılabilir.
 2. Muhammed gunduz1
  Devamlı Üye

  sürekli idrar yapmak, kanlı idrar çıkarmak, karın kısmında sık sık ağrı, mide bulantısı, ada çayı,koca yemiş yaprağı bunları karıştırıp içtiğinizde ağrılarınız biraz daha dinecektir.
+ Yorum Gönder