+ Yorum Gönder
Vücudumuzu Tanıyalım ve Vücut Sistemleri Forumunda Kadınların Ve Erkeklerin Beden Dili Arasındaki Farklar Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Kadınların Ve Erkeklerin Beden Dili Arasındaki Farklar
  Kadınların ve Erkeklerin Beden Dili Arasındaki Farklar


  Kadınlar ve Erkekler beden dillerini farklı biçimlerde kullanırlar. Bu farklılığın arkasında iki temel sebep vardır. Birincisi; Davranış farklılıklarıdır. İkincisi ise davranışları sergilemekteki amaç farklılıklarıdır. Kız ve erkek çocukların yetiştirilme tarzlarındaki farklılıklar bu değişik davranışlara sebep olabileceği gibi sonradan öğrenilmiş davranışlarda temel ayrılıkları ortaya koyabilir. Tüm bu faktörler toplumdan topluma değişmekte birlikte hemen hemen her toplumda kadınların ve erkeklerin farklı beden dillerini kullanmalarına sebep olmaktadır. 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Kadın ve erkeklerin kullandıkları beden dili birbirlerinden farklıdır. bunu sebebi kız çocukları ile erkek çocuklarının yetiştirme tarzlarının farklı olmasıdır. bunun dışın da erkekler ile kızların davranışlarını sergilemekte ki amaçları da farklı olduğuı için de beden dilleri doğal olarak farklı olmaktadır.
+ Yorum Gönder