+ Yorum Gönder
WhatsApp ve Mobil Sohbet Programları ve WhatsApp Durumları Forumunda Anlamlı Msn Whatsapp için Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Anlamlı Msn Whatsapp için
  Anlamlı etkileyici sözler
  » Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?


  » Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir


  » Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter. ben o rüzgarda olacağım.


  » Seni ne kadar sevdiğimi anlamak istiyorsan; yağan her yağmur damlasını yakalamaya calış.yakalayamadığın her yağmur damlası seni ne kadar sevdiğimin ispatıdır.


  » Güneşin ilk ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde, pencereni aç yeter.Ben o tatlı sessizlikte seninleyim!


  » Gök yüzünde bir yıldız seç büyük ve parlak olsun yanında bir yıldız daha seç büyük ve parlak olması önemli değil senin yanında olsun yeter.


  » Eğer onun için herşeyi göze alıyorsan, onu her an düşünüyorsan,onun için ağlıyorsan,o senin için tekse,o senin için herşeyden değerliyse,onun bir gülmesi senin için dünyalar demekse.siz aşıksınız.
  » Eğer sevdiğin seni terk etmişse onu kendi haline bırak eğer sana dönerse zaten senindir, sana dönmezse zaten hiçbir zaman senin olmamıştır.


  » Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.


  » Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.


  » Hayatta iki kişi tanıdım.Birisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın ben.Hayatta iki kişi tanıdım .Birisi asla benim olmayacak sen, diğeri senden başkası olmayacak sen.


  » Bırak da aksın zaman bırak coşsun saatler bırak kaçsın yelkovan kovalasın akrepler bırak haykırsın hayat inlesin yerle gökler nasılsa biryerlerde seven kalp seni bekler
 2. Gizli @ yara
  Özel Üye

  hadiii tut ellerimiii birakma ne olursun ..bu yola sensiz devam edemeemm !

  Sana şu dünyada bir çok şey yakışsa da
  yaLnızLık sende hiç hoş durmasa gerek.

  Bu yalnızlık suskunluğuma eşit olacak sensizliğe giden her adım da…
 3. Gülşen
  Devamlı Üye
  Whatsapp son zamanlar da çok yaygın olarak kullanılmaktadır. İnternetin artık cep telefonunda da kolaylıkla kullanılması nedeni ile pek çok uygulama hayatımızda yerini almış ve artık sevgililer bu uygulamalar ile iletişim kurar olmuşlardır. Sevgililer sevdikleri kişinin her hareketinden ayrı anlamlar çıkardıkları için Whatsapp durumlarına da çok önem verilmekte ve buraya yazılan sözlerin anlamlı olmasına dikkat edilmektedir.
+ Yorum Gönder


anlamlı nickler kısa