+ Yorum Gönder
WhatsApp ve Mobil Sohbet Programları ve WhatsApp Durumları Forumunda Süper doğum günü Whatsapp Durumları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Süper doğum günü Whatsapp Durumları
  sevgiliye, arkadaşa ve ya bir başkasına yazılabilecek en güzel doğum günü mesajları

  » Bugün belki de çok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğunen farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj İyi ki varsın  » 160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor Seni seviyorum  » Sesim güzel olmadığı için sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum Mutlu yıllar!  » Hmmmm bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum Dur bakayım dur dur buldum Doğumgünün kutlu olsun !  » Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum Nice yaşlara  » Bugün belki de çok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun içlerinde en farklısı Çünkü bu mesajın her harfi tamamen sevgiden oluşuyor Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın! İyi ki doğdun ve iyi ki varsın  » Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün İyi ki doğdun Nice mutlu yaşlara  » Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her daim varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin Bugün beni göremezsen de bil ki yanındayım! Doğumgünün kutlu olsun İyi ki varsın varsın Birlikte daha nice yaşlara
 2. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Etkileyici Doğum Günü Mesajları

  Önce kardın, eridin çağlayan oldun. Goncaydın, açtın gül oldun. Gözümde yaştın, bittin gülücük oldun. Bir yaş daha büyüdün, iyi ki doğdun.

  Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun.
 3. Gülşen
  Devamlı Üye
  Sevdiklerinizin doğum gününü kutlamak için internette bulunan mesajları kullanabilirsiniz. Ayrıca internette bulunan şarkıları ve videoları sevdiklerinize göndererek doğum günlerini kutlayabilirsiniz.
 4. Gülşen
  Devamlı Üye
  Sevdiklerinin doğum gününü kutlamak isteyenler sevdikleri için internetten buldukları mesajları gönderebilirler, yada içlerinden geldiği gibi mesaj atarak karşı tarafı sevindirebilirler. Ayrıca Whatsapp üzerinden resimli mesajlar da gönderebilirler.

+ Yorum Gönder


bugün benim doğum günüm nickleri,  bugün doğum günüm nickleri,  doğum günümde whatsapp durumu