+ Yorum Gönder
WhatsApp ve Mobil Sohbet Programları ve WhatsApp Durumları Forumunda Özür ve pişmanlık nickleri Msn ve Whatsapp için Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Börtecine
  Devamlı Üye

  Özür ve pişmanlık nickleri Msn ve Whatsapp için
  En etkileyici Özür ve pişmanlık nickleri


  » Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum Lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için Gerçekten çok üzgünüm. Haydi artık daha fazla bekletme beni ve affet! ınan ki bir daha böyle şeyler yaşamayacağız.

  » Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce. Biliyorum bana ne kadar kızdığını, gözlerinden okudum kırgınlığını Affet beni n.olur sevdiğim Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için.. Özür dilerim yaptığım her yanlış için

  » Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni n.olur sevdiğim Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum!

  » Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sessizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi.. beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

  » Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.

  » Sadece özür dilemek istemiştim. Yapamadım saçma gururuma yenildim ama sessizce çekip gitmene de dayanamadım. Beni affet olur mu? Çok üzgünüm!

  » Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

  » Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için Sen o kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum sevgilim Affet beni olur mu? Aşkım, her şeyim!

  » Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı! Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.. Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle, diyor ki: "Kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. ıstediğim tek şey beni affetmen ve yine eski gibi olmamız. Seni seviyorum!"

  » Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. ınan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım Üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum!

  » Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: ÖZÜR DıLERıM!

  » Benim icin çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim
 2. Gülşen
  Devamlı Üye

  Sevgililer çok sevdikleri ve gelecek hayali kurdukları sevgililerinden ayrılınca telefonları ellerinden düşmez olurlar. Telefon ile sürekli bir takip hali alır bu durum. İki tarafta acaba bakıyor mu düşüncesi ile pişmanlık yada özür mesajlarını durum mesajı olarak kullanırlar.
+ Yorum Gönder


pişmanlık nickleri