+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Bilgisayar Dünyası ve Windows 7 - 8 ve 10 Forumunda Windows 7 programa ihtiyaç duymadan harddisk bölme Konusunu Okuyorsunuz..
  1. supermax
    Yeni Üye

Cevap: Windows 7 programa ihtiyaç duymadan harddisk bölme

super anlatım benimde wi7 bakalım
    Cevap: Windows 7 programa ihtiyaç duymadan harddisk bölme frmacil sayfa 2iki Cevap: Windows 7 programa ihtiyaç duymadan harddisk bölme

2. frikxxx
    Yeni Üye
    bilgi için tşk. emeğinize sağlık

3. dağıstanlı
    Yeni Üye
    Beyler bunu daha önce ben de yaptım ilk başta avantaj gibi gözüküyor, ancak gözden kaçırdığınız nokta oluşturduğunuz yeni partition C: den bağımsız olmuyor bilgisayarı kapatıp açınca pasifleşiyor, her bilgisyarı açtığınızda disk yönetimine gidip tekrar ilgili partitionu aktifleştirmeniz gerekiyor

4. Vanity
    Yeni Üye
    Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum yardımcı olabilirmisiniz???

5. Gizli @ yara
    Özel Üye
    Kendimde böldüm bir sıkıntı yaşamadım,
    Muhtemel sorunlar
    Böldüğünüz bölümu adlandırdığınızda işletim sistemi değişikliğe izin vermiyor olabilir, adlandırmada aynı kalınca tekrar birleşir..
    Diğer ihtimal ise, birden fazla kullanıcı adı olabilir ve bu sorun yaratıyor olabilir..

İhtimal diyorum zira konuyu alıntı yaptım ve kendim denedikten sonra bazı yazıları değiştirdim..
    Soeun yaşamiyan arkadaşlar var, aynı uygulamayı tekrar deneyin, bende netten biraz araştırayım

6. makena
    Yeni Üye
    paylaşımın içn çok sağaolasın kardeşim saygılarımla

7. win 7 win 12
    Yeni Üye
    sn yüksel akın bilgisayarım/yönet/disk yönetiminden C:// ye sağ tıkla ve birimi genişlet seçeneğini seç.ekrandaki yönergeyi takip et yani aynen onayla.diskin eski haline gelecek.kolay gelsin.

8. erkanae
    Yeni Üye
    Nero 9 yüklü ise silip deneyiniz

9. Ziyaretçi
    nasıl yapcam yaggggggggg

10. can_06
    Yeni Üye
    yukselakin isimli arkadasimizin yasadigi problemin aynisini ben de yasiyorum. yardimci olabilirseniz sevinirim
    son adima kadar bir problem olmadi ve son adimda uyari mesaji cikti. ok dedim ve su anda hic bir diskin ismi yok ve ayirim yaptigim miktar harddiskte gozukmuyor. yardimci olabilirseniz sevinirim.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

harddisk bölme,  windows 7 harddisk bölme,  windows 7 disk bölme,  win 7 harddisk bölme,  disk bölme programı,  harddiski bölme