+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows 7 - 8 ve 10 Forumunda Windows 7 için Daemon Tools programı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Windows 7 için Daemon Tools programı

  Daemon Tools programı Hakkında Kısa Bilgi


  Bütün Windows kullanıcıları için olmazsa olmaz araçlardan biri olan Daemon Tools. İlk önce bu uygulama korsan yazılım kullanımını destekliyor gibi göründüğünü biliyoruz. Sonuçta sanal sürücüler kullanarak büyük yazılımları indirip kurmak korsan kullanıcılar arasında çok yaygın bir yöntem.
  Ancak kullanıcıların satın aldığı CD/DVD gibi bozulabilir fiziksel ortamların imajının alınarak orijinal halinin bozulmadan saklanması da oldukça yaygın olarak kullanılan bir yöntem. Daemon Tools bu açıdan oldukça yetenekli bir uygulama; aldığınız imajları harici HDD’lere ya da USB sürücülere kaydedip sonradan kolayca kullanabiliyorsunuz.

  Ürünün geliştiricisi şöyle diyor “Sanal bir diskin erişim hızları fiziksel sürücülere göre çok daha iyidir. Çünkü sanal CD/DVD/HD DVD/Blu-ray okuma hızı normal sürücülere göre 50 kat hızlıdır.” Daha önce de söylediğimiz gibi Daemon Tools artık Blu-ray diskleri de yedekleyebiliyor. Ayrıca diğer yazma programları tarafından oluşturulan çeşitli dosya biçimlerini de destekliyor.
  Bu uygulamanın Lite sürümünü bedava olarak indirip kullanabilirsiniz ancak bu sürümün seçenekleri Pro Standart ve Pro Advanced sürümlerine göre çok daha sınırlı.
 2. Acil

  Windows 7 için Daemon Tools programı isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder