+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Yeni Misafir Soruları Forumunda Grup calışması yaparken nelere dikkat etmeliyiz Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Grup calışması yaparken nelere dikkat etmeliyiz
  bu konuda bilgi istiyorum ve bulamıyotum bu yüzden sizden yardım istiyoroö:==?: 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Grup Çalışmaları


  Grup Çalışmaları.jpg

  Grup çalışması bir konu üzerinde yapılır ve çalışmaya konu hakkında problem yaşayan yada o konuda kendini geliştirmek isteyen kişiler katılır.
  Grup çalışması, uzman tarafından verilen eğitimle birlikte, katılımcıların deneyimlerini paylaşarak, olaylara ve hayata yeni bakış açıları edindikleri bir gelişim sürecidir.
  Grup üyeleri, süreç içerisinde birbirlerine öneriler ve geribildirimler vererek yardımcı olur. Grup sürecindeki bu paylaşımlarla bireyler iç dünyasını, yaşam biçimini ve kurduğu ilişkileri daha iyi anlama olanağı bulur, kazanmak istediği beceri ve davranışları grup ortamı içerisinde deneme şansı yakalar.
  Güvenli bir ortam yaratılabilmesi için, üyelerin gizlilik ilkesine uyması (grup ortamında konuşulanların grupta kalması) ve oturumlara düzenli olarak devam etmesi önemlidir
  web tasarım

+ Yorum Gönder


grup çalışması yaparken nelere dikkat etmeliyiz,  grup çalışmalarında nelere dikkat edilmelidir,  grup çalışmalarında nelere dikkat etmeliyiz,  grup çalışmasında nelere dikkat etmeliyiz,  grup çalışmaları sırasında nelere dikkat edersiniz,  grup çalışmaları sırasında nelere dikkat etmeliyiz