+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Yeni Misafir Soruları Forumunda Karı koca arasındaki büyü nasıl bozulur? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Cevap: Karı koca arasındaki büyü nasıl bozulur?

  Selamin aleykum hocam 27 yasindayim ve 7 yillik bir evliligim var son 7 aydir esimle surekli tartisiyoruz hic birsey yok iken her zamanda esimle odamizda gerceklesiyor bu olay ve biz birisne sorduk bize buyu yapildigini soyledi yardimci olmanizi rica ediyorum.
  Cevap: Karı koca arasındaki büyü nasıl bozulur? frmacil sayfa 2iki Cevap: Karı koca arasındaki büyü nasıl bozulur?

 2. Ziyaretçi
  Hocam merhaba bir yakınım kocasını aldatıyor ve adam sonunda öğreniyor ama hiç tepki vermiyor ne yapmalıyız
 3. Fatma
  Administrator
  7 aylık evliyim eşimle 5 senedir tanışıyoruz evliligimizin 2 ayı çok iyiydi sonra eşim benim yüzume bakmıyor konuşmuyor habersiz gidip başka şehirdeki evimizde kalıyor ve çok huzurlu oluyorum diyor beni defalarca aldattı 1 kişi ile değil 3 kişi ile konuşuyorum diyor açık açık benden nefret eder gibi bakıyor tek kelimr etmiyor inanın ne yapacağımı bilmiyor
  Daha çok yenisiniz. Belki evlilik psikolojisi stresinden kaynaklanıyor olabilir. Eşinizle bir uzmana gidin eminim faydasını görürsünüz.
 4. Fatma
  Administrator
  Hocam merhaba bir yakınım kocasını aldatıyor ve adam sonunda öğreniyor ama hiç tepki vermiyor ne yapmalıyız
  Aldatılan kişi öğrenmiş zaten demek ki eşiyle konuşmuş bir şekilde afetmiş. Siz ne yapabilirsiniz ki
  onların hayatı sizi ilgilendirmez.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12


kocaya yapılan büyü nasıl bozulur,  büyü nasıl bozulur mehmet paksu yazdı,  başkasına yapılan büyü nasıl bozulur,  kari kocaya yapilan buyu,  kari kocaya yapilan büyüler,  eşime büyü yapılmış nasıl bozulur