+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Yeni Misafir Soruları Forumunda Muhasebe dalı bilgisayarlı muhasebe alanı staj dosyası Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Muhasebe dalı bilgisayarlı muhasebe alanı staj dosyası
  Muhasebe dalı bılgısayarlı muhasebe alanı staj dosyası doldurma ornegı verebılırmısınız 2. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Muhasebe ve finansman alanı öğrencileri için staj dosyası örneği.

  Staj dosyası örneğini kendi derslerine ve modüllerine göre değiştirerek kullanabilirler.

  Staj dosyası doldururken yenilenmiş modülleri dikkate almanız gerekir. Okul tarafından verilen modüllere göre staj dosyası doldurulur.

  Staj dosyası hazırlanırken şunlara dikkat edilmesi gerekir: Staj dosyasına klasör içine güzel bir kapak, Atatürk resmi, gençliğe hitabe ve istiklal marşı ile başlanır. İçindekiler kısmı yapılırsa daha iyi olur. Her modül için bir başlık yapılarak tertip düzen sağlanır.

  Örnek uygulamalar ne kadar iyi ve güncel olursa o derece puan kazandırır. Gerekli belgeleride örnek olarak konulursa içerik bakımından tam sayılır. (fatura, çek, senet, gider pusuları, bordro, bilanço, gelir talosu vb.)

  Staj dosyasında özellikle fotokopi kullanılmaması gerekir, yani hazır bir staj dosyasından fotokopi çekilerek hazırlanıldı gibi olmasın. Mümkün olduğunca staj dosyanızın hepsini kendiniz düzgün bir şekilde hazırlayarak çıktı alınız.
+ Yorum Gönder


bilgisayarlı muhasebe staj dosyası,  bilgisayarlı muhasebe staj dosyası örneği,  bilgisayarlı muhasebe bölümü staj dosyası,  staj dosyası doldurma muhasebe,  bilgisayarlı muhasebe staj defteri