+ Yorum Gönder
Resim Galerisi ve Yerli Ünlü Resimleri Forumunda Özgü Namal Duvar Kağıtları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Özgü Namal Duvar Kağıtları
  Mesleği: Sinema Sanatçısı & Dizi Oyuncusu


  Doğum Yeri: İstanbul


  Doğum Tarihi: 28 Aralık 1978  Özgü Namal Duvar Kağıtları.jpgÖzgü Namal Duvar Kağıtları7.jpgÖzgü Namal Duvar Kağıtları78.jpg

  Özgü, 1978 yılında İstanbul’da doğdu. Ortaokul ve liseyi Üsküdar Cumhuriyet Lisesi’nde okudu. 1997 yılında profesyonel olarak Masal Gerçek Tiyatrosu’nda çocuk oyunlarıyla sahnelere adım attı. 1998 yılında “Affet Bizi Hocam” dizisiyle televizyonlara transfer oldu. Konservatuar eğitimi sırasında “Karete Can” , “Yeditepe İstanbul” gibi dizilerde oyunculuk yapmaya devam etti. 2000 yılında “Tiyatro Fora” adlı özel bir tiyatroda “Apaçık”, “Tekrar Çal Sam”, “Yan Etkili Konuşmalar” adlı oyunlarda, “Kerem”, “Havada Bulut” adlı televizyon filmlerinde rol aldı. 2002 yılında konservatuardan mezun oldu.

  Aynı yıl “Sır Çocukları” adlı filmde rol aldı. Bu filmle, 14. Ankara Film Festivali’nde “Umut Vadeden Kadın Oyuncu” ödülünü aldı. 2004 yılında “Büyü” ve “Anlat İstanbul” filmlerinde rol aldı. Aynı yıl İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda konuk oyuncu olarak “Taraf Tutmak” adlı oyunda rol aldı.


  Ortaoyuncularda “Kiralık Oyun” adlı oyunda rol alan, “Kurtlar Vadisi” adlı dizisinde geniş kitleler tarafından tanınan ve sevilen, son olarak “Beynelmilel” filminde izlediğimiz güzel oyuncu 2007de Onur Ünlü’nün yönettiği “Polis” adlı filmde karşımıza çıktı. 2007 de 26.Uluslararası istanbul film festivalinde Beynelmilel deki rolüyle en iyi Kadın Oyuncu Ödülüne sahip görüldü. 2. Ömer
  Devamlı Üye

  Özgü Namal 28 Aralık 1978 tarihinde İstanbul da dünyaya gelmiştir. Sinema ve dizi oyuncusudur. Birçok filmlerde rol almıştır.
+ Yorum Gönder


Özgü Namal canlı duvar kağıdı,  özgü namal