+ Yorum Gönder
Resim Galerisi ve Yerli Ünlü Resimleri Forumunda HePSi ReSiMLeRi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. TIGER
  Devamlı Üye

  HePSi ReSiMLeRi
  Grup Hepsi resim

  Grup Hepsi resim.jpgGrup Hepsi.png

  YASEMİN

  1986'da İstanbul'da doğru. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde orta öğretim ve liseyi bitirdi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bele Bölümünde Klasik Bale eğitimi sürdürüyor.Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda 3 yıl boyunca rol aldı. Özel şan ve piyano dersleri aldı. Reklam jingle'ları seslendirdi. Tiyatro dersleri aldı.

  GÜLÇİN

  1985'te İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde orta öğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Modern Dans eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk Ve Gençlik Bale Merkezinin sergilediği oyunlarda yedi yıl boyunca rol aldı. Özel şan, piyano ve hip hop dans dersleri aldı.Atatürk Kültür Merkezi Çocuk Korosunda yer aldı.

  CEMRE

  1985'te İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde orta öğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Klasik Bale eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda 5 yıl boyunca rol aldı. Kliplerde oyunculuk yaptı.Özel şan ve piyano dersleri aldı.Reklam jingle'ları seslendirdi.

  EREN

  1984'te İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde orta öğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Modern Dans eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk Ve Gençlik Bale Merkezinin sergilediği oyunlarda 6 yıl boyunca rol aldı.Londra'da Urdang Dance Academy'de ve Budapeşte Dans Okulunda eğitim aldı. Dans grubu Danc@ ile Çin'de Türkiyeyi tamsil etti. Reklam jingle'ları seslendirdi. Britney Spears ve Michael Jackson gibi Dünya Yıldızlarıyla çalışan Selatin Karayla 1 aylık workshop çalışması yaptı. Yıldızların Altında müzikalinde sahne aldı. 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Grup hepsi türkiyede bulunan nadir kız gruplarından biridir. bu grup çok ünlü bir gruptu ancak daha sonra gruptan birinin ayrılması ile grup yavaş yavaş kaybolmaya başladı. hepsi grubu kızları birbirlerinden güzel kızlardır ve beraber çektikleri fotoğraflar çok samimi ve içtendir.
+ Yorum Gönder


hepsi 1,  hepsi 1 fotoğrafları,  hepsi bir,  hepsi1,  hepsi