+ Yorum Gönder
Resim Galerisi ve Yerli Ünlü Resimleri Forumunda Şükrü özyıldız Resimleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Şükrü özyıldız Resimleri
  Şükrü Özyıldız (d. 18 Şubat 1988, İzmir), Uçurum ve Benim Hala Umudum Var adlı dizilerdeki rolleriyle tanınan Türk oyuncudur

  Şükrü özyıldız görselleri

  Şükrü özyıldız Resimleri.jpgŞükrü özyıldız Resimleri0.jpgŞükrü özyıldız Resimleri5.jpgkr-zy-ld-z-resimleri8.jpg 2. Kelebek Kız
  Devamlı Üye

  Şükrü özyıldız hakkında bilgi

  1988 yılında İzmir’de doğdu.Ege Üniversitesi İşletme bölümü son sınıf öğrencisi olan ÖZYILDIZ yıllarca çalıştığı aile şirketinden oyunculuk aşkı için ayrılıp bu meslekte kendini geliştirmek için Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio, Apo Kaya, Başay Okay ve Hülya Gülşen Irmak’tan oyunculuk eğitimi aldı. Mücadele(2009) isimli oyunda oynadı. Miller Türkiye’nin reklamında boy gösterdi. Sosyal yaşantısında çok aktif olan ÖZYILDIZ; iyi bir davul-perküsyoncu, su sporlarına, Arjantin Tangoya ve kafes dövüşlerine meraklı. Portekizde profesyonel ringlerde dövüştü ve oyunculukla ilgili çeşitli workshoplara katıldı.

  17 Nisan 2012 Salı gününden itibaren ATV’nin sevilen dizisi Uçurum’da Avukat rolüyle ekranlara gelen Şükrü Özyıldız, 1988 Yılında İzmir’de doğdu. Daha önce Derin Sular adlı televizyon dizisinde de oynayan Özyıldız, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio, Apo Kaya, Başay Okay ve Hülya Gülşen Irmak’tan oyunculuk eğitimi aldı.

  Ege Üniversitesi iktisat bölümü son sınıf öğrencisi olan ve tiyatroculuğu ustalarından öğrenen genç oyuncu, iyi bir davul-perküsyoncu, su sporlarına, Arjantin Tangoya ve kafes dövüşlerine de meraklı. Portekizde profesyonel ringlerde dövüştü ve oyunculukla ilgili çeşitli workshoplara katıldı. Şu an ise oyunculuk eğitimine devam etmekte ve Fox TV’de yayınlanan “Derin Sular” adlı dizide “Toprak” karakterini, ATV’de salı akşamları yayınlanan Uçurum adlı dizide ise Avukat Tolga rolünü canlandırmaktadır.
+ Yorum Gönder


derin sular toprak