+ Yorum Gönder
Resim Galerisi ve Yerli Ünlü Resimleri Forumunda Irmak ÜnaL Resimleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. DereeN
  Devamlı Üye

  Irmak ÜnaL Resimleri
  Irmak Ünal (d. 15 Şubat 1977, Ankara) Türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu  Irmak ÜnaL Resimleri.jpg
  Irmak Ünal, 15 Şubat'ta Ankara’da doğdu. İlk ve orta okul eğitimini Yükseliş Koleji'nde 1994 yılında tamamlandı. Yine aynı yıl Bilkent Üniversitesi İngiliz dili ve Edebiyatı Bölümü'nde okumaya başladı.


  Irmak ÜnaL Resimleri7.jpg  Bilkent’te okuduğu yıllarda Radyoculukla tanıştı ve Radyo Bilkent’in kuruluş aşamasında aktif rol oynadı. Ardından Radyo Mydonese'dan aldığı bir teklifle transfer oldu ve kendi yapımcılığını üstlendiği programları sundu. 1998 yılında Amerika'ya yerleşene kadar da devam etti.

  1998 yılında San Francisco'da yaşanmaya başlayan Ünal aynı yıl Academy Of Art üniversitesi'nde Sinema Televizyon Bölümü'ne başladı. 2002 yılında kamera için oyunculuk ve yönetmenlik dalında diploma almaya hak kazandı.

  2000 yılında Bela Theatre Union ile birlikte bir sezon oynayan “Demon Industry” oyunu ile tiyatro sahnelerindeydi.

  2002 yılında “Kampusistan” adlı dizide rol aldı. Kanal D ‘de 44 bölüm süren “Kampusistan”ı “Haziran Gecesi” takip etti. Ardından sırasıyla “Nehir” ve “Ahh İstanbul” dizilerinde rol aldı.

  2007 yılında Mehmet Ali Erbil ile beraber “Eyvah Çocuklar” isimli programda sunucuk yaptı. 2. Ömer
  Devamlı Üye

  Irmak Ünal 15 Şubat 1977 tarihinde Almanya da dünyaya gelmiştir. Birçok sinema filmi dizi filmleri ve televizyon programlarına katılmıştır. Başarılı bir oyuncudur.
+ Yorum Gönder