+ Yorum Gönder
Diziler ve Yerli - Yabancı Diziler Forumunda Falling Skies dizi konusu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Falling Skies dizi konusu
  Falling Skies dizi konusu

  Steven Spilberg dediğimizde zaten heyecanlanmamak mümkün değil bilim kurgu severler için başından kalkmadan izleyeceği, mükemmel bir dizi dizinin konusuna göz atacak olursak.

  Dizi, dünyayı yakıp yıkmaya çalışan uzaylılara karşı verilen savaşı konu ediniyor. Uzaylılar, aşırı derecede güçlü ve ileri düzeyde teknolojik aletlere sahiptir. Boston tarih profesörü olan Noah Wyle (E.R) ise, dizi de uzaylıları yenmek için stratejik planlar yapmaktadır. Dizinin yapımcılığını Steven Spielberg, The Pacific ve Justified dizilerinden tanıdığımız Graham Yost, Mark Verheiden ( Battlestar Galactica) ve Greg Beeman (Smallville) üstleniyor. Dizinin senaryosu ise Oscar ödüllü Saving Private Ryan’ı yazan Robert Rodat tarafından kaleme alınıyor. 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Fallig skies dizisi bir steven spilberg yapıtıdır. insanlar steven spilberg ismini duyduklarında heyecanlanmamaları neredeyse imkansız bir şey. o bilim kurgu denilince akla gelen ilk isimdir. fallig skies dizisi de bir bilim kurgu dizisidir. ve konusu dünyayı istila etmek isteyen uzaylılarla olan savaştır.
+ Yorum Gönder