+ Yorum Gönder
Diziler ve Yerli - Yabancı Diziler Forumunda Legend Of The Seeker konusu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Legend Of The Seeker konusu
  Legend Of The Seeker konusu


  legend-of-the-seeker.jpg  Dizi, Richard Cypher (Craig Horner) adındaki genç bir korucu, Kahlan Amnell (Bridget Regan) isimli esrarengiz bir kadın ve Zeddicus Zu'l Zorander (Bruce Spence) adlı bir büyücüden oluşan üçlünün, kötülerin kötüsü, şer büyücüsü Darken Rahl'ın (Craig Parker) antik ve korkunç bir gücü ele geçirmesini engellemek için yaptıkları destansı yolculuklarını anlatıyor.

  Tanıtımı
  Legend of the Seeker, Amerikan Disney-ABC Domestic televizyonunda yayınlanan eski zamanlarda geçen bir macera ve drama dizisidir. Terry Goodkind'in "The Sword of Truth" adlı roman serisinden uyarlanmıştır.

  Ölüm döşeğinde ki bir kahin, gelmiş geçmiş en kötü insan olan Darken Rahl'ı öldürecek birinin olduğu kehanetinde bulunur. Bunun üzerine Darken Rahl, yeni doğan tüm çocukları öldürtür ama asıl çocuk bir büyücü tarafından sınırın diğer tarafına kaçırılır. Bu çocuk, kendinin ne kadar önemli biri olduğunu bilmemektedir.

  23 yıl sonra, Richard Cypher adlı genç bir korucu, Kahlan Amnell adlı esrarengiz bir kadın ve Zeddicus Zu'l Zorander adlı bir büyücüden oluşan üçlü, kötülerin kötüsü Darken Rahl'ın korkunç planlarını engellemek için kehanetteki kişiyi bulmak için destansı bir yolculuğa çıkar. 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Legend Of The Seeker dizisinde toplamda üç ana karakterden oluşmaktadır. bunlardan biri bir koruyucu diğeri gizemli bir kadın ve sonuncusu da bir büyücüdür. bu üçlü grubun amacı kötülükle savaşmak ve onu yenmektir.
+ Yorum Gönder


legend of the seeker,  legend of the seeker konusu,  legend of seeker,  the legend of the seeker,  seeker,  the legend of seeker