+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Yükseköğretim - Üniversiteler Forumunda Morpa Kampüs Nasıl Kullanılır , Morpa Kampüs Şifresi nasıl alınır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Morpa Kampüs Nasıl Kullanılır , Morpa Kampüs Şifresi nasıl alınır
  Morpa Kampüs Nasıl Kullanılır ?

  İnternet bağlantısı olan her yerden kullanıcı adı ve şifresi girilerek kullanılır. Morpa Kampüs’ten yararlanmak için internet bağlantısı olan bir bilgisayar yeterlidir. Morpa Kampüs herhangi bir bilgisayar kurulumu veya Cd gerektirmez. Yapılması gereken tek şey,

  www.morpakampus.com.tr
  adresine girerek üye olmaktır.


  Deneme üyeliği hakkı: Morpa Kültür yayınlarının 1., 2., 3., 4. ve 5. Sınıf 1200 – 1800 Soruda Temel Dersler, Yaprak Test, Matematik Sihirbazı ve Pratik Dil Bilgisi kitaplarından bir tanesini satın alan okurlar için geçerlidir.

  Deneme üyeliğinden her okur sadece 1 kez yararlanabilir.

  Deneme üyeliği ücretsiz olup kayıt olunan tarihten itibaren belirtilen günler arasında geçerlidir.

  Öğretmenler için deneme üyeliği yoktur. Öğretmenlerimiz, istenilen bilgi ve belgeleri bize ulaştırdığı taktirde ücretsiz olarak Morpa Kampüs üyeliğine sahip olabileceklerdir.
 2. Ziyaretçi

  23 cevabıdır ben bilmiyorum cevabını doğrumu
 3. Ziyaretçi
  öğrencilerim içi morpa kampüse giriyoru ama kullanıc kodu bulamadım
 4. Ziyaretçi
  ya hadi şifreyi söyleyin

 5. Ziyaretçi
  1 yıl morpa kampüsü bana verirmisiniz lütfen berat tecimen

 6. Ziyaretçi
  evet
  cevabınız doğrudur sizde bana birşey yazınız anlaştık mı

 7. Nesrin
  Devamlı Üye
  Morpa Kampüs internet üzerindsen kullanulan bir eğitim sitesidir. bu yüzden bu siteyi kullanabilmek için öncelikle internet ve bilgisayara ihtiyaç vardır. bunun dışın da Morpa Kampüsünü kullanabilmek için öncelikle adrese girip üye olmak gerekir.

+ Yorum Gönder


morpa kampüs şifresi nedir,  morpa kampüs 3. sınıf şifresiz,  morpa kampüs kullanıcı kodu nedir,  morpa kampüsün şifresi nedir,  morpa kampüsün şifresi,  morpa kampüsün şifresi ne