+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve Yükseköğretim - Üniversiteler Forumunda Imperial College London Üniversitesi Hakkında Bilgi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Imperial College London Üniversitesi Hakkında Bilgi
  Imperial College London Üniversitesi Hakkında Bilgi

  Imperial College.jpg  1907 yılında kurulan okul, 2007 yılında Londra Üniversitesi’nden ayrılarak bağımsız bir kolej olma özelliğine gelmiştir. Özellikle İşletme ve Tıp konusunda başarılı kabul edilir.

  Kimler Başvurabilir: Lisans dereceleri için yüksek lise not ortalaması, referans, çok iyi düzeyde İngilizce bilgisini gösteren TOEFL veya IELTS skoru, tavsiye mektupları, kişisel başvuru yazıları, özellikle Amerika’da ortalamanın üzerinde SAT1 veya SAT2 puanı gibi belirli koşulların yerine gelmesini istemektedir.

  Eğitimler:Lisans, Yüksek Lisans, Dil Programları,

  Yabancı Öğrencilerin Alması Gereken Sınavlar:

  Bütün adayların İngilizce yeterliliklerini kanıtlayabilecekleri bir sınav sonucu bulunmalıdır. GCSE sınavından C ve üzeri not, Tıp okulu için minimum B notu gerekmektedir.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Imperial College London Üniversitesi 1907 yılın da kurulmuş olan bir okuldur. Imperial College London Üniversitesi 2007 yılında Londra Üniversitesi’nden ayrılarak bağımsız bir kolej olma özelliğine sahiptir. bu okul özellikle işletme ve tıp konusunda çok iyi olan bir okuldur.
+ Yorum Gönder